Проведено випробування зовнішніх мереж нового питного водопроводу в с. Солобківці

Вчора, комунальники провели випробування на тиск зовнішні мережі питного водопроводу вулиць Я.Мудрого, Мазепи, Миру, Лермонтова, частини вул. Грушевського, пров. Веселий. Основна мета даного випробування, перевірити чи мережа готова до експлуатації та чи достатній тиск в мережі по даних вулицях.

Підсумкова прес-конференція проєкту «Civic tech – інструмент якісної взаємодії»

Асоціація міст України та ГО «Стратегії Розвитку Громад» проведуть підсумкову прес-конференцію проєкту «Civic tech – інструмент якісної взаємодії». Під час заходу члени команди проєкту поділяться історіями успіху та викликами, представники громад розкажуть про отримані результати та над чим ще працюють, також відбудеться прем'єрний показ відеоролику про три успіхи громад-учасниць проєкту.

Громади Хмельниччини матимуть бюджети розвитку - підсумки зустрічі АМУ з Мінфіном щодо законопроєкту 6062

29 жовтня відбулася зустріч представників Асоціації міст України та Міністерства фінансів України. Мета - обговорення зауважень АМУ до законопроєкту №6062 (щодо змін до Бюджетного кодексу). Асоціаціюміст України представляли радник Голови АМУ Оксана Продан, заступник виконавчого директора АМУ Ярослав Рабошук та аналітик у сфері місцевих фінансів АМУ Тетяна Палійчук. Міністерство фінансів -  Директор Департаменту політики міжбюджетних відносин та місцевих бюджетів Олександр Корень та працівники департаменту.