Інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 та рівень вакцинації на території громади.

Інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 та рівень вакцинації на території Солобковецької сільської територіальної громади станом на 18 листопада 2021 року

Голови громад-членів асоціаціі міських рад України в Хмельницькій області перебувають із робочим візитом у Дубаї

13-17 листопада  друга делегація голів українських громад в рамках реалізації проєкту Асоціації міст України «Подолання цифрової освітньої нерівності», спільного з ГО Центр освітніх реформ «Наші діти», відвідує найбільшу виставкову подію світу EXPO 2020 в Дубаї (ОАЕ).

"УСПІШНА МОЛОДЬ — УСПІШНА ГРОМАДА": ПРОФОРІЄНТАЦІЙНИЙ ПРОЄКТ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ СЛУЖБИ ЗАЙНЯТОСТІ.

Учениці Солобковецького ЗЗСО І-ІІІ ст. взяли участь у І- турі обласного заочного конкурсу комп’ютерних презентацій «Фарватер PROFI» серед учнів 9-10 класів закладів загальної середньої освіти та здобувачів освіти закладів професійно-технічної освіти. Вітаємо     ДЯЧОК Дарину та ЛЕМЕЩУК Ольгу здобувачів освіти 10 класу Солобковецького ЗЗСО І-ІІІ ст. (керівник МАРТИНЮК Світлана) за зайняте ІІ місце у І турі заочного конкурсу комп'ютерних презентацій  «Фарватер PROFI», який проводився в Ярмолинецькій   філії  Хмельницького обласного центру зайнятості.

Інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 та рівень вакцинації на території Солобковецької громади.

Інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 та рівень вакцинації на території Солобковецької територіальної громади станом на 16 листопада 2021 року.

Інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 та рівень вакцинації на території Солобковецької територіальної громади станом на 15 листопада 2021 року.

Не словом, а ділом. В Проскурівському старостаті реалізовано чотири проекти з благоустрою.

За рахунок соціального партнерства з Аграрною компанією 2004 протягом року Проскурівському старостаті реалізовано чотири проекти спрямовані на покращення благоустрою території.

Алгоритм підключення до зовнішніх мереж питного водопроводу КП "Побут Сервіс"

КП "Побут Сервіс" здійснює водопостачання в шести населених пунктах громади, в селах: Солобківці, Глушківці, Стріхівці, Тарасівка, Андріївка та Проскурівка. Загальна протяжність всіх водопровідних мереж громади складає понад 61 км. Всі мешканці громади біля будинків яких прокладено трубопровід можуть підключитися до мережі та споживати воду з артезіанських свердловин.