Соціальне партнерство з компанією КЕРНЕЛ приносить нові результати в Глушковецькому старостаті..

Сьогодні в Глушківцях запустили в роботу систему автоматичного регулювання подачі води в систему водопостачання, яка була придбана за кошти КЕРНЕЛ. Реконструкцію та підготовчі роботи для її встановлення було проведено працівниками комунального підприємства громади.

Без бюджетів розвитку і з правом держадміністрацій зупиняти рішення про місцевий бюджет: Уряд ініціює зміни до Бюджетного кодексу

15 вересня 2021 року Уряд разом із проектом Держбюджету на 2022 рік (№6000) подав зміни до Бюджетного кодексу (№ 6062). Сьогодні, 19 жовтня, Комітет Верховної Ради України з питань бюджету розглянув питання підготовки до першого читання проєкту Закону України «Про Державний бюджет України на 2022 рік» №6000 від 15.09.2021.

Міністерство охорони здоров'я прогнозує пік захворюваності на COVID-19 на кінець жовтня — середину листопада

Кількість летальних випадків від COVID-19 в Україні збільшилася на 22% за тиждень, а число нових випадків захворювання зросло на 11%. Про це повідомив на брифінгу Міністерства охорони здоров'я Ігор Кузін, головний державний санітарний лікар України.

Пів життя у місцях позбавлення волі

Ярмолинецьким відділом Хмельницької окружної прокуратури в суді доведено вину 42-річного жителя смт Ярмолинці, який обвинувачувався у повторній крадіжці (ч. 2 ст. 185 КК України) та у крадіжці, вчиненій повторно, поєднаній з проникненням у сховище (ч.3 ст.185 КК України).

Вітання захисникам та захисницям України з нагоди  свята!

Вітання захисникам та захисницям України з нагоди свята!

На передодні свята Дня захисників та захисниць України та Дня Українського козацтва в Солобковецькій територіальній громаді привітали учасників бойових дій.  Сільський голова Сергій Когут вручив вітальні листівки та пам’ятні подарунки, які надала громадська організація «За конкретні справи» для учасників бойових дій в зоні АТО.

Центральний парк с. Солобківці огороджено садовою 3д сіткою

Щороку бувший агрохолдинг "Мрія", а сьогодні КОНТІНЕНТАЛ "Фармерз груп" інвестує значні кошти у покращення благоустрою, інфраструктури, підтримку освіти, культури, спорту Солобковецької об’єднаної територіальної громади.