Урбаністика ОТГ?  DREAMactions 3.0. допоможе! До 30 травня триває збір проектів

Урбаністика ОТГ? DREAMactions 3.0. допоможе! До 30 травня триває збір проектів

CANactions разом з Western NIS Enterprise Fund, який підтримує ініціативи з просування реформ в Україні та трансформаційні проекти, розпочинають приймання заявок на третій конкурс малих грантів DREAMactions 3.0. Конкурсом передбачено надання грантів у розмірі до 100 000 грн кожному з п'ятьох переможців, що будуть обрані авторитетним журі. Втілення проектів фіналістів здійснюватиметься за підтримки менторів*, обраних відповідно до тематики кожного проекту фіналіста.

ОБЕРЕЖНО! Що робити, якщо виявили підозрілий придмет?

Виникнення надзвичайних ситуацій, спричинених вибухами, несе значну загрозу життю та здоров’ю людей, а також системам життєзабезпечення населення. Під вибухонебезпечними предметами слід розуміти будь-які пристрої, засоби, підозрілі предмети, які здатні за певних умов (або при дії на них) вибухати.

Майже 430 млн грн «теплих кредитів» вже видано на підвищення енергоефективності українського житла у цьому році

У розпал весни попит на «теплі кредити» набирає обертів. За минулий тиждень українські сім’ї залучили більше 80 млн грн. «теплих кредитів» через державні банки: Ощадбанк, Укргазбанк, ПриватБанк.

Бандуристи Солобковецької ДМШ здобули ІІ місце на ІІ Всеукраїнському фестиваль-конкурсі бандурного мистецтва "Кобзарському роду нема переводу"

Пишаємося нашими діточками! Наша славна Україна! 20 квітня 2019 року відбувся ІІ Всеукраїнський фестиваль-конкурс бандурного мистецтва "Кобзарському роду нема переводу" в місті Кам’янці-Подільському, в самому серці Старого міста біля ратуші на якому наші юні та дуже талановиті бандуристи Солобковецької дитячої музичної школи здобули ІІ місце серед початкових мистецьких закладів України.

Спалах кору в Україні: що треба знати про хворобу і як захистити себе

В Україні триває спалах кору – одного з найбільш заразних захворювань, відомих у світі. Ліків від кору не існує, єдиний надійний метод профілактики захворювання — вакцинація. Разом з Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) в Україні відповідаємо на найбільш поширені питання про кір.

Сьогодні - 33 роковина жертв Чорнобильської катастрофи!

В історії нашого багатостраждального народу чимало скорботних дат, спогад про які пронизує серце гострим болем. Одна з них — 26 квітня 1986 року, коли над квітучим Поліссям здійнявся в нічне небо зловісний вогонь радіаційного вибуху.

Що потрібно покласти до Великоднього кошика

До свята Великодня християни готуються по-особливому. Йому передує Великий піст, коли віруючі проходять не лише духовне очищення, а й тілесне, відмовляючись від деяких страв. А на завершення посту, після святкового Богослужіння, у храмах освячують великодні кошики з пасками та різними стравами. І часто виникають сумніви, що ж потрібно покласти у великодній кошик, а від чого краще утриматися.

Де можна розводити вогнища та смажити шашлик в Солобковецькій ОТГ щоб не зіпсувати собі свята та не "попасти" на штраф.

На травневі свята українці традиційно готуються до відпочинку на природі. До того ж, цього року травневих вихідних буде особливо багато – в цілому 11 днів. Отож буде достатньо часу для релаксу на природі зі смачним шашликом у веселій компанії.

Верховна Рада прийняла у другому читанні та в цілому Закон України “Про забезпечення функціонування української мови як державної”

Законодавчим актом встановлено, що єдиною державною (офіційною) мовою в Україні є українська мова. Згідно із Законом, «Статус української мови як єдиної державної мови зумовлений державотворчим самовизначенням української нації.

Правила безпечного Великодня для гостів та жителів Солобковецької ОТГ

Напередодні Великодніх свят сектор будівництва, інфраструктури, цивільного захисту та комунального господарства Солобковецької сільської ради, об'єднаної територіальної громади, нагадує про необхідність дотримання пожежної безпеки.