Семінар "Стратегічний план та стратегічна комунікація як невід'ємні складові регіонального розвитку". День другий. Працюємо сьогодні з керівником департаменту фінансів Хмельницька обласна державна адміністрація Сергієм Пенюшкевичем. Він зазначив, що фінанси і їх правильне планування - це основа стабільності і розвитку громади.

Тернопіль об’єднає молодь зі всієї України. Стартує ІІ-га сесія проекту “Школа молодіжних лідерів громад”

З 27 по 31 травня у Тернополі відбудеться друга сесія проекту “Школа молодіжних лідерів громад”, на яку збереться молодь з 12-ти областей України. Учасниками проекту є працівники органів місцевого самоврядування об’єднаних громад, які відповідальні за роботу з молоддю, або безпосередньо молодіжні лідери громад.

Заходи безпеки при роботі з пестицидами під час боротьби з бур'янами та комахами

При обробці садів проти шкідників та хвороб плоди вкриваються пестицидами які не повинні потрапляти в кишковий тракт людини. Особливо небезпечні пестициди для дітей. Тому треба стежити, щоб діти не зривали плоди з дерев і не підбирали падалицю доти, поки не пройде 20...30 днів після обробки, залежно від пести цидів,які застосовували.

29 травня 2019 р. о 12:00 ГО "Ми діємо" спільно з бібліотекою Солобковецької ОТГ проведуть відеоперегляд з обговоренням на тему "Децентралізація в дії".

Розпочався семінар "Стратегічне планування і стратегічна комунікація як невід'ємні складові регіонального розвитку" для голів ОТГ Хмельниччини

Розпочався семінар "Стратегічне планування і стратегічна комунікація як невід'ємні складові регіонального розвитку" для голів ОТГ Хмельниччини. Протягом двох днів будуть говорити про важливі, цікаві і необхідні процеси стратигічного планування ОТГ. Голови об'єднаних громад "Пройдуться" по стратегії громад і області, по комунікації з бізнесом і громадськістю і навіть про персональний бренд і команду.

Володимир Зеленський склав присягу Президента України

20 травня у Києві, під час урочистого засідання Верховної Ради, новообраний Президент України Володимир Зеленський склав присягу як Глава держави. Клятву він проголосив, поклавши руку на Конституцію України та Пересопницьке Євангеліє.

Молодь Солобковецької громади на Дні Європи в ХУУП

В Україні День Європи відзначають у третю суботу травня – як день спільних цінностей та спільної історії всіх націй континенту. У Хмельницькому цього року День Європи припав на 18 травня і видався активним на емоції, події і навіть опади. Поки за вікном дощило не “по-дитячому”, у приміщенні Хмельницького університету управління і права відбувся воркшоп До Дня Європи, за участю активної молоді з громад області, студентського та учнівського активу.

Відкрито Хмельницький інноваційний термінал компанії «Нова Пошта»

Сьогодні відбулося офіційне відкриття Хмельницького інноваційного терміналу компанії «Нова Пошта» – ключового об’єкту інфраструктури вантажоперевезень компанії в Західній Україні. В урочистому відкритті взяли участь перший заступник голови обласної ради Неоніла Андрійчук, керівник апарату облдержадміністрації Оксана Самолюк, Хмельницький міський голова Олександр Симчишин, керівництво компанії, представники засобів масової інформації.

У Хмельницькому відбувся обласний форум “Щасливе батьківство”

Як підготувати старшокласників до відповідального батьківства та подружнього життя? В чому саме актуальність родинного та сімейного виховання? На ці та інші питання сьогодні спробували дати відповідь учасники Хмельницького обласного форуму “Щасливе батьківство”. З вітальним словом до присутніх на заході звернулась перший заступник голови обласної ради Неоніла Андрійчук.