Делегація Солобковецької громади взяла участь у річному звіті голови Хмельницької обласної державної адміністрації Вадима Лозового.

15 травня 2019 року делегація Солобковецької об'єднаної територіальної громади разом з делегацією Ярмолинецького району взяли участь у річному звіті голови Хмельницької обласної державної адміністрації Вадима Лозового.

Відбулася трьохстороння робоча нарада Солобковецького сільського голови Сергія Когута

16 травня 2019 року відбулася робоча нарада сільського голови Сергія Когута з тимчасово виконуючого обов'язки заступника начальника Ярмолинецького ВП майор поліції Андрієм Соломоном та директором Хмельницької філії ТзОВ "Яблуневий Дар" Євгенієм Краснопортком.

Флешмоб до міжнародного Дня Вишиванки в Солобковецькому ЗЗСО та в Солобковецькій сільській раді

204 учні та 9 викладачів Солобковецького закладу загальної середньої освіти та працівники Солобковецької сільської ради на чалі з сільським головою Сергієм Когутом взяли участь у всеукраїнському флешмобі до міжнародного "Дня Вишиванки", який сьогодні 16 травня святкують в Україні та у всьому світі.

День Вишиванки: дата, історія, традиції та рекорди

Вишиванка – це не просто вбрання, це історія та душа нашого народу. Вишиванка є символом не однієї епохи, а кожного покоління українців. Тому в третій четвер травня ми одягаємо вишиванку для того, щоб ще раз нагадати всьому світу і собі, що ми, українці, єдині!

Дні Європи у Хмельницькому

Дні Європи відзначать у Хмельницькому. Триватиме захід два дні – 17 та 18 травня. Про це розповів начальник управління культури та туризму Хмельницької міської ради Артем Ромасюков. За його словами, у перший день заходу лунатимуть джазові композиції у виконані колективів міста. Наступного дня – гратимуть класичну музику.

Святковий концерт з нагоди Міжнародного Дня Матері в Солобковецькому сільському будинку культури

12 травня в Солобковецькому сільському будинку культури було проведено святковий концерт з нагоди Міжнародного Дня Матері "Мама". "Єдина". "Матуся рідненька". Голова Солобковецької ОТГ Сергій Когут щиро привітав матерів з святом.

ЗАХОДИ У СОЛОБКОВЕЦЬКІЙ ОТГ ДО ДНЯ ПАМ’ЯТІ ТА ПРИМИРЕННЯ І ДНЯ ПЕРЕМОГИ НАД НАЦИЗМОМ У ДРУГІЙ СВІТОВІЙ ВІЙНІ

9 Травня - це особливе свято, в якому злилися воєдино душевний біль про втрати і величезна радість Перемоги. Цей день уособлює героїзм, силу духу й вічну скорботу за мільйонами нерозквітлих українських доль, нездійсненних мрій і задумів. Для нас, нащадків солдатів Великої Перемоги у Другій Світовій війні, найвищою життєвою істиною є вірність їх справі і громадянському обов’язку, довічна синівська шана і повага. Наш земний уклін усім, хто виніс роки окупації та пекло концтаборів, хто піднімав з руїн і відроджував рідний край.

Розпочато нове будівництво водопровідної мережі в селі Стріхівці по вул. Героя Сугерова, Індустріальна та Першотравнева Солобковецької об'єднаної територіальної громади. Загальна протяжність водопровідної мережі становить 5 км, вартість будівництва понад 1 500 000 тис. грн. На будівництво водогону виділено кошти з Хмельницького обласного бюджету за програми "Питна вода Хмельниччини".

Завершено ІІ чергу будівництва водогону в с. Солобківці по вул. Нетета, Лісна, Шевченка, пров Остапа Вишні

Щодо будівництва водогонів, то ця потреба постала вже дуже давно. Причина – низький рівень підземних підгрунтових  вод, пересихання криниць та геологічне розміщення населеного пункту. Відтак, в ОТГ вирішили розпочати будівництво водогонів по всій території Солобковець та інших населених пунктів, що увійшли до складу громади с. Глушківці та Стріхівці.

ОБЕРЕЖНО КЛІЩІ! ЯК ЗАХИСТИТИСЯ?

З настанням тепла активізувалися комахи і кліщі, і до дерматолога звертаються пацієнти зі скаргами на наявність на шкірі почервоніння в результаті укусів комах. Як уберегти себе від укусів кліщів розповідає електронному виданню «Домашний Очаг» Дехтярчук Андріана Андріївна, лікар- дерматовенеролог дорослий і дитячий медичних центрів Into-Sana.