Під час Живої бібліотеки молодь громади та експерти спілкувались про актуальні теми з децентралізації.

У Солобковецькій бібліотеці-філіалі Ярмолинецької ЦБС працювала «жива бібліотека». Як повідомляють працівники бібліотеки, це був живий діалог між представниками влади та місцевих активістів, здебільшого молоді.

Жива бібліотека у Солобковецькій ОТГ

У рамках проекту ПУЛЬС, що реалізується Асоціацією міст України у партнерстві з Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів IREX, у селі Солобківці - центрі Солобковецька ОТГ, сьогодні, 24 квітня, відбулася жива бібліотека «Реформа в дії», що стосувалася реформи децентралізації.

Молодий спортсмен з Солобковець Олександр Юрик став бронзовим призером чемпіонату України з гирьового спорту серед дорослих.

З 18 по 20 квітня 2019 року в м. Київ відбувся чемпіонат України з гирьового спорту серед всіх вікових груп. Збірна команда Хмельницької області, яка повністю складається з динамівців гідно представила наш регіон.Кандидат у майстри спорту України Юрик Олександр у ваговій категорії до 63 кг серед чоловіків та юніорів здобув бронзову нагороду, сума двоборства 100,5 балів, поштовх 58, ривок 85, спортсмен вперше виконав норматив Майстра спорту України, а також посів 5 місце у довгому циклі серед чоловіків, поштовх – 36.

В Солобковецькому ЗЗСО в рамках проекту "Школа молодіжних лідерів громад" відбувся тренінг на тему: "Лідерство. Командна робота - ключ до успіху"

У Солобковецькому ЗЗСО в рамках проекту "Школа молодіжних лідерів громад" відбувся тренінг "Лідерство. Командна робота - ключ до успіху". За власної ініціативи участь у тренінгу взяла найактивніша, найенергійніша, найрішуча молодь Солобковецької ОТГ, яка зможе змінити свою громаду на краще.

У Солобковецькій громаді діти кидають виклики один одному у челенджі, щоб зберегти екологію та зробити село чистішим.

13 квітня відбувся челендж "Було - Стало" де небайдужі приберали засмічені території і фотографували їх. І це вже не просто челендж, це не просто бажання вийти на акцію заради нового фото для соц.мереж - це нова свідомість. Це достойний приклад для усіх жителів громади. (нагадаю, що вже не вперше учні Солобковецького ЗЗСО активно організовують подібні заходи)

Акція "За чисте довкіля" роботи над благоустроєм придорожньої території траси державного значення Н03 сполучення «Житомир – Хмельницький - Чернівці»

10 квітня КП «Побут Сервіс» Солобковецької сільської ради, разом з працівниками по благоустрою Глушковецького, Стріховецького та Проскурівського старостатів, до яких долучилися працівники керівного складу об’єднаної громади, взяли участь в акції «За чисте довкілля». Учасники акції працювали над благоустроєм придорожньої території траси державного значення Н03 сполучення «Житомир – Хмельницький - Чернівці». Було зачищено повалені дерева від буревію, який стався 23-27 березня та зачистили від зарослів само-насаджень територію посадки протяжністю 300 метрів та прибрали територію біля автобусної зупинки. Таким чином  ще одна територія з недоглянутої перетворималя в доглянуту та охайну.

За сприянням і підтримки Агрохолдингу "Мрія" у Солобковецькому ЗЗСО відбувся майстер-клас "Великодня веселка"

В рамках пластового проекту "Великодня веселка " цього року вже вкотре відбуваються майстер-класи з писанкарства “100+n писанок", за сприяння і підтримки Агрохолдингу "Мрія". Юнаки та юначки школи, маючи мету – заохотити дітей малювати писанки, займатись українським ремеслом, популяризувати традиції та отримувати від цього радість, взяли участь в проекті. Адже писанкарство – давня українська традиція розписувати (розфарбовувати) курячі яйця на Великдень.

Пам’ятка про заходи пожежної та техногенної безпеки на виборчій дільниці

З метою забезпечення належного протипожежного захисту об’єктів, збереження життя та здоров’я людей Солобковецької ОТГ керівництво громади інформує населення громади щодо дотримання правил пожежної безпеки на виборчих дільницях під час проведення виборів.

Підведено підсумки роботи в сфері цивільного захисту за І-й квартал 2019 року

17 квітня під керівництвом начальника управління з питань цивільного захисту населення облдержадміністрації Юрія Кореви відбулася збір-нарада з підведення підсумків роботи органів управління у сфері цивільного захисту населення області за  І-й квартал 2019 року.