Відбулося свято села Глушківці

«Пахне рідне село : і цвітінням лугів, і роздоллям небес, і піснями гаїв, і полями, де сонячне світить чоло – пахне цвітом село…..».

Солобковецька ОТГ закупила у молодші класи інтерактивні дошки.

Школярі Солобковецької ОТГ отримали до 1 вересня інтерактивні дошки.  Їх закупили для всіх молодших класів ОТГ згідно з вимогами нової української школи. За допомогою таких дошок можна вивчати і математику, і виконувати різні творчі завдання. Попередньо для вчителів проводили спеціальні тренінги, щоб опанувати сучасне обладнання.

У с. Солобківці відкрили дитячий спортивно-ігровий майданчик

Радість. Посмішки. Щасливі обличчя. Для дітей, які проживають у селі Солобківці. 30 червня 2019 року під час проведення молодіжного фестивалю «PAZZLE FEST» відбулося урочисте відкриття дитячого спортивно-ігрового майданчика.

Відбувся молодіжний фестиваль «PUZZLE FEST»

30. 06. 19. р. На території Солобковецької ОТГ в с. Солобківці відбувся перший молодіжний фестиваль «PUZZLE FEST». До організації свята долучилась активна молодь Солобковецької ОТГ, спільно з керівництвом громади.

В с. Стріхівці активні жителі села розмалювали сміттеві баки

За ініціативи в. о. старости с. Стріхівці Погорілого Олександра та директора Стріховецького сільського будинку культури Волоха Олександра на вулицях с. Стріхівці з'явились яскраві сміттеві баки. Не байдужі межканці села долучилися до їх створення працювали всі весело та плідно, щоб було гарно у рідному селі.

Розпочалася реєстрація команд на турнір по міні-футболу в рамках молодіжного фестивалю _PUZZLE FEST_

Розпочалася реєстрація команд на турнір по міні-футболу на молодіжному фестивалі _PUZZLE FEST_ який відбудеться 30/06/2019 року в с.Солобківці Ярмолинецького району Хмельницької області, реєстрація команд до 28/06/2019 року. Вікова категорія турніру 14 - 35 років. Максимальна кількість гравців в команді 8.

В Солобковецькій громаді молодь організовує молодіжний фестиваль _PUZZLE FEST_ до Дня Молоді

Активна молодь Солобковецької громади, спільно з керівництвом громади організовують перший молодіжний фестиваль ?PUZZLE FEST? до Дня Молоді в с.Солобківці Ярмолинецького району Хмельницької області на центральному стадіоні села!

Відбулася щорічна Спартакіада державних службовців

08 червня 2019 року, У м. Хмельницькому, відбулася щорічна Спартакіада державних службовців. У даному заході також взяла участь і команда Ярмолинецької районної державної адміністрації. Спартакіада розпочалася на центральному стадіоні обласного центру з урочистої церемонії відкриття.

Курс на повноправне членство у ЄС і НАТО залишається незмінним зовнішньополітичним пріоритетом України – Володимир Зеленський

Курс на набуття повноправного членства у Європейському Союзі та НАТО залишається незмінним зовнішньополітичним пріоритетом України. Про це заявив Президент України Володимир Зеленський під час спільного брифінгу з Генеральним секретарем НАТО Єнсом Столтенбергом у Брюсселі 4 червня.