Солобковецька громада на обласних заходах з нагоди 30-ї річниці дня Незалежності України

24 серпня у м. Хмельницькому з нагоди відзначення 30-ї річниці Незалежності України відбулись заходи, участь у яких взяли представники Солобковецької громади. Також у рамках святкування відбувся конкурс тематичних фотозон з нагоди 30-ї річниці Незалежності України.

Святкові заходи у Солобковецькій громаді Дня Державного Прапора та 30-ї річниці Незалежності України.

День Незалежності України – це найбільше національне свято. Незалежність є найціннішим скарбом, найвищим досягненням і найвагомішим надбанням, здобутим поколіннями українців. Сьогодні, 23 серпня, у Солобковецькій громаді пройшли урочисті заходи з нагоди Дня Державного Прапора та 30-ї річниці Незалежності України.

Незважаючи на те, що триває пора відпусток -  роботи по забезпеченню жителів громади питною водою не зупиняються. В с. Глушківці завершено будівництво IV черги зовнішніх мереж питного водопроводу вул. Горького, Грушевського, Кармелюка, пров. Гайдара та розпочато підключення до житлових будинків.

Роз'яснення від Міністерства охорони здоров'я щодо порядку запровадження карантинних обмежень у разі ускладнення епідситуації з COVID-19

Зараз на всій території України, відповідно до норм визначених постановою Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 №1236 встановлено «зелений» рівень епіднебезпеки, як базовий.