Співпраця Солобковецької громади з Комунальною установою Дунаєвецької міської ради «Центр професійного розвитку педагогічних працівників»

16 серпня до Солобковецької громади завітали представники Комунальної установи Дунаєвецької міської ради «Центр професійного розвитку педагогічних працівників».  Вони відвідали заклади освіти та познайомились з керівниками закладів для подальшої співпраці.

За співпраці з КЕРНЕЛ розпочато роботу з облаштування пішохідних доріжок в парковій зоні в центрі Солобковець

Розпочато роботу з облаштування пішохідних доріжок в парковій зоні в центрі Солобковець. Роботи профінансовано рамках соціальної угоди з ТОВ "Енселко-Агро" компанії КЕРНЕЛ.

У Солобківцях святкували день села

В селі Солобківці відбулось святкування дня села. Традиційно, його святкують у другу суботу серпня. Цьогоріч свято відбувалось 14 серпня і об’єднувало в собі два свята - день села та день Солобковецької громади, яка працює для людей вже 4 роки.

Ще дві нових зупинки з'явилися в Проскурівському старостаті

Ще дві нових зупинки з'явилися в Проскурівському старостаті Солобковецької громади завдяки співпраці з "Аграрною компанією 2004" групи компаній VITAGRO. Відтепер жителі сіл Проскурівка та Корначівка матимуть змогу заховатись від негоди, очікуючи автобуса.

Вшанування пам’яті загиблих під час масових розстрілів єврейського народу в с. Солобківці

Щорічно, на початку серпня, в Солобковецькій громаді вшановують пам’ять безневинно закатованих у 1942 році представників еврейського народу. Сьогодні, 10 серпня,  сільський голова Сергій Когут та начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Наталія Данильчук вшанували пам’ять захиблих під час масових розстрілів еврейського народу. Також у заході взяв участь історик та краєзнаець Олександр Тимощук.

Свято села Корначівка

07 серпня 2021 року в селі Корначівка відбулось свято села! Цей чудовий день об’єднав людей різного віку – від малого до великого, щоб не лише взяти участь у конкурсах, переглянути концертну програму та відпочити, але й поспілкуватися один з одним та просто весело й цікаво провести час. Вкотре підтвердилася істина, що кожна людина – це не відірваний від дерева листок, а продовження певного роду, дитя краю, який має свою культуру та історію.

АМУ надіслала Звернення ХVІ Українського муніципального форуму керівникам держави

Учасники Дня Діалогу, який 29 липня відбувся в рамках ХVІ Українського муніципального форуму в Одесі, схвалили Звернення  до центральної влади з пропозиціями щодо вирішення проблемних питань життєдіяльності громад. 5 серпня Асоціація міст України направила Звернення, прийняте учасниками ХVІ Українського муніципального форуму, керівникам держави:  Голові Верховної Ради України Дмитру Разумкову, Президенту України Володимиру Зеленському, Прем'єр-міністру України Денису Шмигалю.