Плата за землю: звірка даних проводиться за заявою платника

Відповідно до ст.14 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) плата за землю – обов’язковий платіж у складі податку на майно, що справляється у формі земельного податку або орендної плати за земельні ділянки державної і комунальної власності.

Хто може скористатися правом на участь в одноразовому (спеціальному) добровільному декларуванні

ХТО МОЖЕ СКОРИСТАТИСЯ ПРАВОМ НА УЧАСТЬ В ОДНОРАЗОВОМУ (СПЕЦІАЛЬНОМУ) ДОБРОВІЛЬНОМУ ДЕКЛАРУВАННІ Головне управління ДПС у Хмельницькій області роз’яснює, що відповідно до Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо стимулювання детінізації доходів та підвищення податкової культури громадян шляхом запровадження одноразового (спеціального) добровільного декларування фізичними особами належних їм активів та сплати одноразового збору до бюджету» одноразове (спеціальне) добровільне декларування – це особливий порядок добровільного декларування фізичною особою (визначеною відповідно до п.3 підрозділу 94 ) належних їй активів, розміщених на території України та/або за її межами, якщо такі активи фізичної особи були одержані (набуті) такою фізичною особою за рахунок доходів, що підлягали в момент їх нарахування (отримання) оподаткуванню в Україні та з яких не були сплачені або сплачені не в повному обсязі податки і збори відповідно до вимог законодавства з питань оподаткування та/або міжнародних договорів, згода на обов'язковість яких надана Верховною Радою України, та/або які не були задекларовані в порушення податкового та валютного законодавства, контроль за дотриманням якого покладено на контролюючі органи, протягом будь-якого з податкових періодів, що мали місце до 1 січня 2021 року.

Ярмолинецький РС УДМС інформує: порядок оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон

Однією із переліку адміністративних послуг, які надаються Міграційною службою області є оформлення паспорта громадянина для виїзду за кордон. Такий  біометричний документ виготовляється незалежно від місця реєстрації, тому подати заяву на його оформлення можна у будь-якому територіальному підрозділі служби, у відповідних центрах надання адміністративних послуг області або ж у Хмельницькому центрі обслуговування громадян «Паспортний сервіс».

Солобковецька громада вступила до Асоціації міст України

27 липня 2021 року в Одесі відбулося засідання Правління Асоціації міст України, під час якого було розглянуто важливі питання для органів місцевого самоврядування. Голова АМУ, мер Києва Віталій Кличко на засіданні Правління заявив, що до Асоціації міст України вступило 45 нових членів.

В Солобковецькій амбулаторії загальної практики та сімейної медецини працюватиме пункт щеплення від COVID-19

З 30 липня 2021 року в Солобковецькій амбулаторії загальної практики та сімейної медецини працюватиме пункт щеплення від COVID-19, запрошуємо всіх бажаючих  вакцинуватися  проти коронавірусної хвороби вакциною  «CoronaVac»  (виробництво Китай).

БЕРЕЖІТЬ ВРОЖАЙ ВІД ВОГНЮ!

Наразі в Солобковецькій громаді проводиться жнивна кампанія. Для того, щоб цей період минув без надзвичайних ситуацій фахівці ДСНС підготували декілька важливих правил, яких потрібно дотримуватися неухильно.

ЕКСПРЕС – ІНФОРМАЦІЯ  «Про небезпеку перебування на воді»

ЕКСПРЕС – ІНФОРМАЦІЯ «Про небезпеку перебування на воді»

Лише з початку купального сезону на водоймах області загинуло 23 людини, з них 5 діти. Проте, навіть така невтішна ситуація не лякає людей, які нехтують застереженнями співробітників Служби порятунку. Найпоширенішою причиною нещасних випадків на воді є саме недотримання правил безпечної поведінки громадянами. Зокрема, це купання в не обладнаних для цього місцях та купання в нетверезому стані.

Запрошуємо всіх бажаючих  вакцинуватися  проти коронавірусної хвороби вакциною  «Модерна» COV-19 (Moderna) (виробництва Moderna United States).

Шановні жителі Ярмолинецької та Солобковецької громад!      З 22 липня 2021 року  запрошуємо всіх бажаючих  вакцинуватися  проти коронавірусної хвороби вакциною  «Модерна» COV-19 (Moderna) (виробництва Moderna United States).      Інформацію можна отримати  за телефоном 098 8334631 або у свого сімейного лікаря.

Робочий візит народного депутата України Володимира Ватраса

22 липня народний депутат України Ватрас Володимир Антонович  відвідав  Солобковецьку громаду з робочим візитом. Було організовано робочу зустріч з керівництвом громади, а саме з сільським головою Когутом Сергієм Анатолійовичем.