Робота над впорядкуванням благоустрою громадських криниць продовжується.

Напередодні Нового року сільською радою закуплено ще три будиночки (цебрини) громадських криниць, які планують встановити вже в 2021 році в селах Солобківці, Глушківці та Слобідка Глушковецька.

Ярмолинецькі рятувальники нагадують жителям громади про безпечний обігрів помешкань.

З настанням опалювального сезону зростає кількість пожеж через порушення правил пожежної безпеки під час експлуатації печей. Тож, аби запобігти лихові та не допустити загорянь в людських оселях, рятувальники здійснили чергове протипожежне відпрацювання села Солобківці.

Правила пожежної безпеки під час святкування Новорічних та Різдвяних Свят

Незабаром Новорічні та Різдвяні свята. Оселі   прикрасять Новорічні ялинки – неодмінні атрибути цього свята. Однак, поряд із позитивними емоціями, при недотриманні елементарних вимог правил пожежної безпеки, лісові красуні можуть зіпсувати святковий настрій.

В трьох закладах освіти Солобковецької громади здійснено просочення дерев'яних конструкцій даху протипожежними засобами

В даний час найбільш поширеним будівельним матеріалом традиційно залишаються деревина і вироби з неї. Однак поряд з достоїнствами, що вигідно відрізняють її від інших будівельних матеріалів, деревина володіє і недоліками, головними з яких є легкозаймистість і горючість.

Сьогодні збір твердих побутових відходів (сміття) в с. Стріхівці

Сьогодні комунальне підприємство "Побут сервіс" проведе організований збір твердих побутових відходів (ТПВ, сміття) в с. Стріхівці, з 10:00 по 15:00 годину. Просимо мешканців с. Стріхівці компактно упаковувати сміття в мішки, так щоб комунальники змогли його погрузити на транспортний засіб, що вивозить сміття, мішки залишайте на узбіччі дороги навпроти своїх будинків.

Вифлеємський вогонь миру в Солобковецькій громаді!

Традиційно представники "КОНТІНЕНТАЛ" Фармерз груп та Пласт - український скаутинг  повезуть Вифлеємський вогонь до сіл та містечок Західної України! Так і в цьому році регіональний представник "КОНТІНЕНТАЛ" Фармерз груп Кузь Микола Павлович доставив Вифлеємський вогонь до Солобковецької громади та передав його сільському голові Когуту Сергію Анатолійовичу під час проведення сесії сільської ради.