Що варто знати про Деклараційну кампанію – 2021

В Україні розпочалась кампанія декларування громадянами доходів, одержаних протягом 2020 року. Кого ж у першу чергу торкнеться деклараційний процес, а хто може зробити це упродовж поточного року інформує ГУ ДПС у Хмельницькій області.

ЮНІСЕФ оголошує конкурс для молоді на кращий вірш на тему миру та пандемії

Пандемія COVID-19 посилила згубну дію конфлікту на сході України, а також охопила решту регіонів України. Її наслідками стала не лише економічна непевність, а й проблеми із психічним здоров’ям: почуття тривоги, страху, безпорадності, самотності та ізоляції. Надзвичайно вразливими до цих викликів виявилися підлітки та молодь.

Наступного тижня розпочнеться реєстрація на участь в ЗНО-2021

Реєстрація для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні 2021 розпочнеться 1 лютого і триватиме до 5 березня. Такий термін встановлює календарний план підготовки та проведення ЗНО 2021 року, затверджений наказом МОН від 30.09.2020 №1210.

Будь помітний, щоб не стати жертвою!

Бути помітним на дорозі – це відповідальність кожного пішохода, велосипедиста, власника гужового транспорту! Якщо ви пересуваєтесь вздовж неосвітлених доріг в темряві в чорному одязі – ви фактично невидимка для водія. Додайте погані погодні умови, крутий поворот або ями – ось вам рецепт наїзду на пішохода чи велосипедиста. Але є просте рішення, яке зробить вас помітним на дорозі.