Служба порятунку Хмельниччини нагадує жителям громади правила безпечного обігріву помешкань

У період опалювального сезону, традиційно, різко зростає кількість пожеж у помешканнях громадян. До цього призводить необережне використання електрообігрівачів та опалювальних печей, їхня несправність, перевантаження електромереж, тощо. У більшості випадків пожежі трапляються з вини самих громадян.

Прем’єр-міністр: Буде запропоновано тимчасово встановити ціну на газ 6,99 грн за метр кубічний для всіх побутових споживачів

Для всіх побутових споживачів в Україні пропонується запровадити державне регулювання ціни на газ на період дії карантинних обмежень або до кінця опалювального сезону. Про це зазначив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час засідання Уряду 13 січня.

Обласна комісія з розподілу коштів ДФРР підтримала фінансування «Центру позашкільної освіти» на 2021 рік

Вчора відбулося перше у новому році засідання обласної комісії з оцінки та забезпечення проведення конкурсного відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2021 році. Провів його заступник голови ОДА Сергій ТКАЧУК.

З ініціативи Президента тарифи на газ для населення буде знижено

Президент України Володимир Зеленський зібрав на енергетичну нараду Кабінет Міністрів, представників НКРЕКП, очільника НАК «Нафтогаз України» та фахівців у галузі економіки, електро- та газової енергетики, щоб вирішити питання із зависокими цінами на газ для українців.

Де в Солобковецькій громаді купатися на Водохреща?

На свято Богоявлення, що відоме у народі як Водохреща і святкується 19 січня, центральне місце займають обряди, пов’язані з водою, і один з них – купання в ополонці. Аби зробити цей обряд максимально безпечним, по Солобковецькій громаді визнали локації, що в с. Андріївка.

Ускладнення погодних умов!!!

Наближення арктичного повітря може нести загрозу с/г посівам, життю та здоровю громадян 15-16 січня значне пониження температури до -15-20 вночі та -11-- 16 вдень. Протягом 17 січня погода утримається.