Децентралізація: до кінця січня всі об’єкти соціального значення мають бути передані від районів громадам

Мінрегіон продовжує відстежувати процес передачі майна з районного рівня у комунальну власність територіальних громад. За інформацією від областей, наразі в країні щодо 88% соціальних об’єктів вже прийняті рішення територіальними громадами про взяття їх на баланс.

Інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 на території громади.

Інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 на території Солобковецької об'єднаної територіальної громади станом на 25 січня 2021 року. Солобковецька громади в помаранчевій зоні.

ОБЕРЕЖНО - ТОНКИЙ ЛІД!

Всі повинні розуміти, яку небезпеку криє у собі крига. Особливо нині, коли внаслідок м’якої зими, що супроводжується частими коливаннями температури вона й досі не набула звичної, як для січня, міцності. Від так, може будь-якої миті проламатися під ногами необачного шукача «пригод».

В понеділок завершується локдаун. Україна повертається до «помаранчевого» рівня.

У понеділок, 25 січня, завершується термін дії жорсткого карантину, який ввели в Україні від 8 січня. Знову почнуть працювати непродовольчі магазини, кафе, ресторани, торгово-розважальні центри, але з карантинними обмеженнями. Україна повертається до «помаранчевого» рівня.

В День соборності України долучайтеся до віртуального ланцюга єдності між Києвом та Сімферополем.

Століття тому у Києві на Софіївській площі відбулися урочисті збори, на яких був проголошений Акт Злуки (об'єднання) українських земель, засвідчений Універсалом про об'єднання Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки в єдину Велику Україну.

УВАГА! Тимчасове відключення електроенергії по всій території с. Солобківці.

Тимчасове відключення електроенергії по всій території с. Солобківці. В пятницю з 10:00 по 16:00 год. Ярмолинецький РЕМ проводитиме ремонтні роботи по 10000-х лініях електропередач. Вибачте за незручності, Дякуємо за розуміння!

Правила безпечного користування електрообігрівачами.

У холодну пору року, особливо в морозні дні, часто використовують додаткові прилади для обігріву помешкань. Задля Вашого комфорту та безпеки відділ будівництва, інфраструктури, цивільного захисту та комунального господарства сільської ради рекомендує дотримуватись певних правил: