АКЦИЗ НА ПАЛЬНЕ ПОВИНЕН ЗАЛИШИТИСЬ У ГРОМАДАХ: ВІДКРИТЕ ЗВЕРНЕННЯ ГОЛОВИ АМУ ДО ПРЕЗИДЕНТА ТА ПАРЛАМЕНТУ

Українські громади – села, селища, міста – занепокоєні тим, що у нещодавно прийнятих Верховною Радою України законах про підтримку підприємців на 2021 рік така підтримка передбачена за рахунок коштів місцевих бюджетів.

В Солобковецькій сільській раді відбулася 1 сесія VIII скликання.

Вчора відбулася перша сесія Солобковецької сільської ради (ОТГ) восьмого скликання, на якій розглядалися такі питання, як затвердження персонального складу постійних комісій сільської ради; реорганізація Тарасівської сільської ради шляхом приєднання до Солобковецької сільської ради; затвердження структури та штатно-посадового розпису; створення відділу соціальної політики.

Платні послуги від закладів культури: затверджено перелік.

2 грудня 2020 року КМУ схвалив розроблений Міністерством культури проект постанови «Про затвердження переліку платних послуг, які можуть надаватися державними і комунальними закладами культури, що не є орендою».

Набув чинності закон про реорганізацію громад і районів

Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо впорядкування окремих питань організації та діяльності органів місцевого самоврядування та районних державних адміністрацій» набув чинності 6 грудня.

Віолету Лабазюк обрано головою Хмельницької обласної ради

Під час першого засідання першої сесії депутати обласної ради головою обласної ради шляхом таємного голосування обрали депутата Віолету Лабазюк від партії «За майбутнє». За неї віддали свої голоси 33 обранці.