Навчання керівників установ Солобковецької ОТГ з цивільного захисту.

Сьогодні, в Солобковецькій сільській раді з дотриманням всіх карантинних обмежень розпочалося навчання керівників установ Солобковецької ОТГ (закладів загальної середньої освіти, закладів дошкільної освіти, Солобковецької дитячої музичної школи) з питань цивільного захисту.

Верховна Рада прийняла закон, який забезпечить роботу органів місцевого самоврядування в умовах нового адмінтерустрою

17 листопада Верховна Рада України у другому читанні та в цілому підтримала законопроєкт «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо впорядкування окремих питань організації та діяльності органів місцевого самоврядування та районних державних адміністрацій» (реєстр. №3651-д)

Інформація КП "Побут Сервіс" про організований збір та вивіз сміття у населення.

До уваги жителів Солобковецької ОТГ. В громаді вже майже як рік триває безкоштовний організований збір ТПВ (сміття) у населення та вивіз його на звалища твердих побутових відходів (ТПВ Проскурівка та ТПВ Солобківці) КП "Побут Сервіс" кожної пятниці з 10:00 по 16:00 год., згідно календарного плану.