Продовжується робота над встановленням урн для сміття в Глушковецькому старостаті.

За ініціативи старости с. Глушківці Костянтина Борусевича в Глушковецькому старостаті продовжується робота над встановленням урн для сміття. Встановлено дві сміттєві урни біля двох автобусних зупинок.

НОВІ МОЖЛИВОСТІ ДЛЯ ВІДКРИТТЯ ВЛАСНОЇ СПРАВИ НА СЕЛІ

ТОВ «УкрМілкІнвест» спільно з ТОВ «Світ Громад» оголошено про старт національного проєкту «Молочний кластер у Вашій громаді». Метою проєкту у 2021 році є започаткування молочних кластерів (кооперативів) у 50 громадах, у кожній з яких буде відібрано принаймні 10 сімей-кандидатів, що прагнуть розширити свої господарства та створити сімейні молочні ферми.

В Солобківцях облаштовано стаціонарний пункт обігріву

У зв’язку з настанням різкого похолодання у населених пунктах громади організувано функціонування стаціонарного пункту обігріву в Солобковецькій амбулаторії загальної практики та сімейної медицини для надання допомоги населенню, передусім малозахищеним верствам.

З 16 СІЧНЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ – УКРАЇНСЬКОЮ!

16 січня 2021 року набирає чинності стаття 30 Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної», основною вимогою якої є використання української мови під час обслуговування споживачів.

Увага! Попередження про сильні морози!

Відділ будівництва, інфраструктури, цивільного захисту та комунального господарства сільської ради інформує,що за прогнозом  Хмельницького обласного центру з гідрометеорології, внаслідок вторгнення арктичної повітряної маси на територію області, прогнозується значне зниження температури повітря у громаді:

УВАГА! ТИМЧАСОВЕ ВІДКЛЮЧЕННЯ ВОДОПОСТАЧАННЯ В С. СОЛОБКІВЦІ

Комунальне підприємство "Побут Сервіс" тимчасово відключить водопостачавння по вул. Молодіжна, Героїв Крут, Комарова, Польова, І. Франка, Пушкіна, частині вулиць Шухевича та Грушевського в с.Солобківці. Проводитимуться ремонтні роботи на башті арезіанської свердловини, що на вул. Грушевського.