Подоляни можуть придбати газ на зиму за літньою ціною та зекономити до 25% коштів

Вперше споживачі газу Хмельниччини мають можливість взяти участь в акції «Твоя енергонезалежність» та закупити необхідний обсяг газу на весь опалювальний сезон, зекономивши при цьому до 25% власних коштів. Ціна газу для такого запасу зафіксована на літньому рівні - 5 995,53 грн за 1000 куб.м. Акція стартувала напередодні Дня Незалежності - 23 серпня і триватиме лише місяць.    Максимальний обсяг закупівлі газу при цьому обмежений: 25 тис куб.м на одне домогосподарство. Гарантом збереження запасів газу і стабільної ціни на нього є НАК «Нафтогаз України». Відтак, зробити покупку можна за допомогою Особистого кабінету на сайті 104.ua або в своєму Центрі обслуговування клієнтів «Хмельницькгаз збуту» за місцем проживання.

Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Серце до серця» запрошує до участі у Міжнародному семінарі 2020

Відповідно до Плану спільних заходів Мінкультури та Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Серце до серця» на 2016-2021 роки, з метою ознайомлення з міжнародним досвідом у сфері культури, освіти, охорони здоров’я, соціальної політики, обговорення перспективи реалізації спільних культурно-освітніх проектів з 2 по 17 травня 2020 року відбудеться культурно-освітня поїздка «Південноєвропейський досвід у реалізації політики сфери культури, освіти, охорони здоров’я, соціальної політики» до Угорщини, Австрії, Німеччини, Швейцарії, Франції, Іспанії, Португалії, Монако, Італії та Словенії (програма додається).

Свято першого дзвоника у Солобковецькій ОТГ.

Сьогодні в закладах освіти Солобковецької ОТГ починають навчальний рік 368 учнів. Урочисте відзначення свята Першого дзвоника провели  2 вересня.  До організації традиційних лінійок у кожному закладі освіти підійшли творчо - щоб урочистості були яскравими, по-родинному теплими і запам’яталися школярам та батькам.

80 років тому розпочалася ІІ світова війна

1 вересня 1939 року, через тиждень після підписання договору про ненапад із СРСР (так званого пакту Ріббентропа-Молотова) нацистська Німеччина вторглася на територію Польської держави, розпочавши найбільшу та найкривавішу трагедію людства – Другу світову війну. 17 вересня 1939 року у війну на боці нацистського агресора вступив СРСР.

Казкові персонажі з'явились на баках для сміття в с. Проскурівка

Спостерігаючи за красою, яку створили  у с. Стріхівці, жителі с. Проскурівка вирішили продовжити прикрашати нашу громаду. Талановиті жителі розмалювали баки для сміття і на вулицях села з’явились казкові персонажі.

Зміцнення безпеки та оборони, лібералізація економіки й енергонезалежність – Глава держави назвав головні завдання та виклики для нової Верховної Ради

Президент України Володимир Зеленський під час оголошення послання до Верховної Ради наголосив на викликах і завданнях, що стоять перед народними депутатами. Зокрема, це лібералізація економіки та зміцнення національної безпеки й оборони.

Робоча  нарада: голів ОТГ в Хмельницькому Центрі розвитку місцевого самоврядування

Робоча нарада: голів ОТГ в Хмельницькому Центрі розвитку місцевого самоврядування

29 08 2019 р. В Хмельницькому Центрі розвитку місцевого самоврядування відбулась робоча нарада голів ОТГ. "Ми часто збираємо спеціалістів із різних галузей - економістів, освітян, медиків, інформаційників - але не завжди та інформація і аналітика доходить від спеціалістів до голови. Тому ми практикуємо і продовжуватимемо збиратися з головами громад для обговорення як загальної ситуації, так і конкретних показників, аналізу бюджету та інших важливих питань", - зазначив директор Хмельницький Центр розвитку місцевого самоврядування створений Програмою ULEAD з Європою / ULEAD with Europe та Мінрегіон Яцковський Сергій.

Заклади Освіти  Солобковецької ОТГ отримали новий спортивний інвентар.

Заклади Освіти Солобковецької ОТГ отримали новий спортивний інвентар.

Всі заклади освіти Солобковецької громади отримали новий спортивний інвентар. Вже з першого вересня учні матимуть змогу займатись на уроках фізкультури з новими: м’ячами, канатами, координаційною драбиною і. т. д.

Пожежі у природних екосистемах в зв’язку підвищенням температури повітря

В зв’язку з підвищенням температури повітря знову набуває актуальності питання пожеж в екосистемах. Пожежі – найбільш масові і розповсюджені лиха: вони відбуваються практично в усіх районах нашої країни, особливо в теплу пору року у лісах, на торф’яниках, полях, у житлових будівлях і на промислових підприємствах. Пожежами в екосистемах завдається величезна шкода ґрунтам, рослинному та тваринному світу. Такі випалювання погіршують якість ґрунтів та призводять до змін видового складу рослинності.

Готовність області до осінньо-зимового періоду проаналізували на розширеному засіданні колегії ОДА

Сьогодні т.в.о. голови Хмельницької облдержадміністрації Володимир Кальніченко провів розширене засідання колегії ОДА. Участь у засіданні взяли перший заступник голови обласної ради Неоніла Андрійчук, заступники голови облдержадміністрації, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, керівники територіальних підрозділів ЦОВВ, керівництво районів, голови міських (міст обласного значення) рад. До порядку денного включено три питання.