Префекта не зможуть призначити у регіон, звідки він родом, — Зубко

Для максимального продовження реформи децентралізації майбутній парламент має прийняти 17 першочергових законів. А от для наступного етапу реформи, яка стосується запровадження інституту префектів, ми не зможемо обійтися без змін до Конституції. Про це в інтерв’ю інтернет-виданню «Цензор.net» заявив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.

32 обласна сільськогосподарська виставка "Агро Поділля -2019 "

За ініціативи Хмельницької обласної державної адміністрації та Департаменту агропромислового розвитку ОДА, 7 вересня на території торгово-сервісного центру «Поділля» за адресою м. Хмельницький вул. Кам’янецька (траса Н-03 Хмельницький-Чернівці, с. Ружична) відбудеться 32-га обласна сільськогосподарська виставка «Агро Поділля-2019».

НОВА УКРАЇНСЬКА ШКОЛА: ВІД СТАРТУ ДО УСПІХУ

27 серпня пресдставники Солобковецької ОТГ взяли участь у форумі освітян Хмельниччини «НОВА УКРАЇНСЬКА ШКОЛА: ВІД СТАРТУ ДО УСПІХУ».   Учасники обговорювали  реформування української освіти.  Сам захід був поділений на декілька змістовних модулів.

ЗБЕРЕЖЕМО ВІД ВОГНЮ ВИРОЩЕНЕ В ПОЛІ!

З метою попередження виникнення пожеж під час збирання, заготівлі та переробки врожаю в період жнивної кампанії 2019 року Управлінням ДСНС України у Тернопільській області та підпорядкованими підрозділами здійснюється комплекс профілактичних заходів.

МОЗ України затвердило новий перелік препаратів програми «Доступні ліки»

Упродовж наступних шести місяців українці з серцево-судинними захворюваннями, діабетом 2 типу та бронхіальною астмою зможуть отримати 78 препаратів абсолютно безоплатно, ще 176 - з невеликою доплатою.

Урочисті заходи з нагоди відзначення Дня Державного Прапора України та 28-річниці Незалежності України

Сьогодні, 23 серпня 2019 року біля Солобковецької сільської ради  відбулися урочисті заходи з нагоди відзначення Дня Державного Прапора України та 28-річниці незалежності України.