Парцхаладзе: Підвищення позиції країни на 1 пункт у Doing Business – це $600 млн додаткових інвестицій в економіку на рік

За підрахунками провідних експертів Світового банку, 1 пункт у загальному рейтингу легкості ведення бізнесу – Doing Business дає можливість додатково залучати в економіку цієї країни близько 600 млн доларів інвестицій на рік. Тому підвищення позиції України у цьому рейтингу є одним з важливих завдань, над яким працює наразі Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

Прибирання території біля могили жертв Голокосту 1941-1945 рр.

5 серпня працівники КП «Побут Сервіс» Солобковецької сільської ради провели роботи з прибирання  території на південно – східній околиці Солобковець  де знаходиться урочище «Широка долина», яке місцевим жителям більш відома під назвою Бурти. Та навели порядок на могилі жертв Голокосту 1941-1945 рр.

Вікі любить пам’ятки – сфотографуй пам’ятку для Вікіпедії і виграй у конкурсі!

ГО «Вікімедіа Україна» проводить українську частину міжнародного фотоконкурсу «Вікі любить пам’ятки». Мета конкурсу – зібрати максимальну кількість фотографій культурної спадщини для поширення та вільного використання людством.

Увага! Спалювання сухої рослинності або її залишків, випалювання стерні, луків, пасовищ  – непоправна шкода довкіллю!

Увага! Спалювання сухої рослинності або її залишків, випалювання стерні, луків, пасовищ – непоправна шкода довкіллю!

На сьогоднішній день гостро стоїть питання виникнення значної кількості пожеж, що виникають внаслідок спалювання сухої природної рослинності, стерні, соломи, післязбиральних залишків та сміття.

30 ЛИПНЯ відзначається ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ПРОТИДІЇ ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ

У 2013 році Генеральна Асамблея Організації Об’єднаних Націй проголосила 30 липня Всесвітнім днем протидії торгівлі людьми, зазначивши, що в цей день необхідно підвищувати рівень поінформованості громадян стосовно глобальної проблеми торгівлі людьми і привертати увагу до важкого становища жінок, чоловіків і дітей, які стали жертвами цього злочину, а також заохочувати людей активно допомагати постраждалим і протидіяти торгівлі людьми.Проблема торгівлі людьми залишається актуальною для України з часів здобуття нею незалежності.Однак, із загостренням політичної та економічної ситуації у 2013-2015 рр. та розгортанням збройного конфлікту на сході України, міграційні настрої, а з ними і вразливість до торгівлі людьми, посилились.Відзначається також зростання кількості людей, які прийняли б ризиковані пропозиції працевлаштування за кордоном. У відповідь на бажання громадян втекти від збройного протистояння до інших країн з’являються нові шахрайські схеми, посилюється активність торгівців людьми.