Популяризація агротуризму бібліотеками

Працівники бібліотек  Солобковецької ОТГ  24 липня на базі Ярмолинецької центральної районної бібліотеки взяли участь у вебінарі на тему «Популяризація агротуризму бібліотеками».

Солобковецька об’єднана територіальна громада продовжує забезпечувати своїх мешканців вуличним освітленням

Солобковецька об’єднана територіальна громада продовжує забезпечувати своїх мешканців тим, чого не було майже 20 років, а в деяких селах громади взагалі тільки чули про таке, це вуличним освітленням.

Пожежі на полігонах твердих побутових відходів (сміттєзвалищах)

Пожежі на полігонах твердих побутових відходів (сміттєзвалищах) належать до найбільш складних і тривалих, гасіння яких вимагає залучення значних ресурсів, зусиль, засобів і часу. Прогнозування та попередження пожеж на полігонах (сміттєзвалищах) вкрай ускладнено, оскільки важко визначити можливі осередки підвищення температур через різну питому теплоємність відходів. Доки вогонь або дим не вийшли на поверхню, виявити осередок загоряння візуально практично неможливо. В основному пожежі виникають у пожежонебезпечний період влітку.

Семінар "Соціальні мережі як двосторонній канал комунікації"

Семінар "Соціальні мережі як двосторонній канал комунікації" відбувся у Хмельницькому Центрі розвитку місцевого самоврядування створений Програмою ULEAD з Європою / ULEAD with Europe та Мінрегіоном України.

Президент України підписав указ, спрямований на протидію рейдерству

Президент України Володимир Зеленський підписав Указ «Про заходи щодо протидії рейдерству». Документ містить набір інструментів, що будуть впроваджені найближчим часом для належного захисту власників бізнесу та протидії позбавленню їх майнових прав.

Енергоефективність є гарантією забезпечення енергетичної незалежності

25/07/2019 року Представники Солобковецької ОТГ мали можливість взяти участь у форумі «Енергоефективність – запорука енергетичної незалежності, креативні ідеї та фахові рішення». Це Солобковецький сільський голова Сергій Когут та головний спеціаліст сектору будівництва, інфраструктури, цивільного захисту та комунального господарства громади Ярослав Степанюк. Модерував захід директор  Агенції регіонального розвитку Хмельницької області Роман Примуш.

«Ні підробкам»: оригінальність ліків можна буде перевіряти за допомогою мобільного додатка

З 1 вересня 2019 року на упаковках препаратів почне з’являтися спеціальне маркування, за яким можна буде перевірити оригінальність препарату. Наприкінці року пацієнти зможуть перевіряти ліки за допомогою мобільного додатка.