Ресурси і можливості: як і де ефективно розповідати про громаду

Сьогодні про це говорили з представниками громад. Зачепили теми видання інформаційних бюлетенів, необхідності співпраці громад і місцевих ЗМІ і навіть пройшлися по особливостях ведення сторінок у соцмережах структурними підрозділами громади. Але основною темою було законодавство, яким регулюється як інформаційна сфера так і висвітлення діяльності органів місцевого самоврядування.

25 – 26 травня 2019 року на Київщині, у м. Боярка відбудеться Всеукраїнський фестиваль “Під Покровом Тризуба – 2019”, спрямований на вшанування героїв боротьби українського народу за незалежність і територіальну цілісність України

Ідея фестивалю: відновлення історичної пам’яті про події Української революції 1917-1921 років, задля розвінчування радянських міфів, активізації громади, зокрема, молоді, через популяризацію та спонукання до вивчення історії, виховання національно-патріотичного духу в дітей та молоді, шляхом проведення культурно-просвітницьких заходів.

Через дев’ять місяців в громадах України запрацюють 122 належні Центри надання адміністративних послуг за підтримки Програми «U-LEAD з Європою»

5 березня у м.Києві відбулася конференція «Початок нового партнерства: перші результати та церемонія підписання Меморандумів», під час якої 122 громади з 24 областей України підписали Меморандуми про початок роботи з  виконавцями Фази Впровадження Програми «ULEAD з Європою» в частині створення та модернізації Центрів надання адмінпослуг (ЦНАП) – компаніями NIRAS Sweden AB та SKL International.

Активісти громадської організації "Карп" провели зариблення водойми коропом, білим амуром та карасем

Активну участь в заходах з благоустрою, які тривають в нашій громаді беруть члени ГО «Карп», яка об'єднує понад 20 рибалок—любителів громади. Хлопці укріпили греблю місцевого ставка, навели порядок у прибережній смузі. Ведуть боротьбу з браконьєрами. Також непогано попрацювали, провівши зариблення водойми коропом, білим амуром та карасем. Зарибок було придбано за кошти благодійних пожертвувань зібраних членами громадської організіції.

Святкування Дня 8 Березня,та 205 річниці з дня народження Т.Шевченка в Глушковецькому будинку культури.

8 березня в с. Глушківці Глушковецького старостинському окрузі  Солобковецької ОТГ відбулося святкування Дня 8 Березня, та 205 річниці з дня народження Т.Шевченка в Глушковецькому будинку культури.

Самотнім та одиноким жінкам в день 8-го Березня - особлива увага

Свято 8 Березня — це свято весняного настрою, позитивних емоцій та вражень, теплої уваги, ніжних почуттів, нових надій. Яке щастя, коли в цей день поряд є рідні та близькі люди. Адже кожній людині, а особливо похилого віку, хочеться жити у шані серед дітей, онуків та правнуків. Однак так буває, що старість приходить самотньою та одинокою. А тому шукають такі люди підтримки і розуміння серед чужих, які швидко стають їм близькими.

Троє представників Хмельниччини стали учасниками проекту «Школа молодіжних лідерів громад»

З усієї України на конкурс подавалося 57 предендентів з усіх областей, які працюють з молоддю у своїх громадах як громадські активісти або як працівники органів місцевого самоврядування.

УВАГА!!! Пожежонебезпечний період!

Пожежонебезпечний період – це частина року, коли виникають пожежі в природних екосистемах та сільськогосподарських угіддях (з моменту сходження снігового покриву навесні до настання стійкої вологої осінньої погоди або утворення снігового покриву). Для попередження виникнення пожеж у природних екосистемах, в тому числі лісових масивах, сільськогосподарських угіддях, торфовищах населенню області потрібно дотримуватись певних правил поведінки.

Подрібнювач деревини комунального підприємства "Побут Сервіс" в роботі.

Дуже часто перед жителями приватного сектору, садівниками, прибиральниками прибудинкових територій та комунальними службами виникає питання утилізації побутового сміття у вигляді різних чагарників, гілок і стовбурів дерев. Якщо великі відходи дерева можливо розпиляти й використовувати як паливну деревину в печах або дров’яних котлах, то інші залишки дерев просто викидаються або спалюються.