Співпраця з роботодавцями: збереження та створення робочих місць

Сьогодні служба зайнятості є однією із наймобільніших державних служб, яка надає комплекс різноманітних соціальних послуг населенню та роботодавцям. Співпраця з місцевими органами влади, зокрема об’єднаними територіальними громадами (ОТГ), територіальними підрозділами центральних органів влади, соціальних Фондів, роботодавцями, допомагає спрогнозувати ситуацію на ринку праці, повернути до продуктивної зайнятості населення.

Інформаційний вісник Уряду: Як працюватиме монетизація субсидій

Уже через два тижні субсидія громадянам виплачуватиметься готівкою. Всі, кому призначено субсидію з 2018 року, отримають у березні готівку для оплати комунальних платіжок за лютий 2019 року. Відповідно, у квітні прийдуть кошти для розрахунку за спожиті у березні послуги, у травні – за квітневу комуналку.

В Солобковецькій громаді побудують дві сонячні електростанції потужністю 15 МВт та 10 МВт в с. Солобківці та Глушківці

Під будівництво СЕС потужністю 10 МВт в с. Глушківці виділили 12 гектарів закинутої ділянки колишнього господарського двору, що свого часу належав колгоспу. Ділянка за межами населеного пункту. Колись тут були приміщення, але нині - лишень розвалини та бур'яни. Солобковецьку СЕС побудують на земельній ділянці площею 20 гектарів потужністю 15 МВт, яка знаходиться в північній частині за межами населеного пункту на відстані 0.8 км. де раніше знаходилось колгоспне пасовище. Маємо велику надію, адже це будуть об’єкти, які зможуть давати дохід до бюджету. Крім того, будуть створені додаткові робочі місця, а це великий «плюс» для наших жителів.

Організація цивільного захисту в об’єднаних територіальних громадах

Відповідно до вимог чинного законодавства  в Україні має бути побудована проста й логічна система місцевого самоврядування, здатна забезпечити комфортне та безпечне життя громадян. Найважливіші для людей повноваження передаються на найближчий до них рівень влади.

Вшанування памяті загиблого воїна Авганця.

А мати сина не діждалась...  Слізьми, невгамовним болем втрати, глухим материнським плачем, плакало небо України 15 лютого, в день 30-ої річниці виведення військ з Афганістану. Плакало у цей день воно і у селі Солобківцях та Проскурівці. Віктор Нетет, Микола Навроцький назавжди залишуться для своїх односельців молодими. В цей день до них прийдуть побратими, буде налито бойових стограм, на могилі горітиме свічечка, хвилиною мовчання вшанують їх, буде покладено квіти. Щороку і завжди односельчани несуть світлу пам'ять про своїх Героїв. На їхню честь названі вулиці сіл. Щороку цей день до них приходить підростаюче покоління, приходить і в смутку віддає свою шану тим, хто дивиться на них з мармуру.

Урочисті заходи з нагоди 30-ї річниці від дня виведення військ з Афганістану

Сьогодні, 15 лютого 2019 року, в приміщенні Ярмолинецької школи мистецтв відбулися урочистості з нагоди відзначення 30-ї річниці виведення військ з Афганістану та  Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Участь в заході прийняли голова Солобковецької ОТГ Сергій Когут, голова районної державної адміністрації Андрій Шутяк та керівник апарату райдержадміністрації О. Цісар.

За підтримки Канади та Литви в Україні будуть створені Регіональні центри проектного менеджменту, — Зубко

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України, Посольство Литовської Республіки в Україні та AgriteamCanada Consulting LTD підписали Меморандум в рамках якого в Україні будуть створені Регіональні центри проектного менеджменту. Їх ціль — створити ефективну систему проектного менеджменту на рівні місцевого самоврядування для реалізації проектів, підсилити регіональні управлінські команди, а також на рівні центральної влади допомогти у спрощенні процедур для залучення інвестицій.

Яворівська забавка в гостях у малечі Солобковецької ОТГ

15 лютого з 12:00 – 15:00 в християнське свято Стрітення Господнього, в день коли зима зустрічається з весною, у приміщенні Солобковецького ЗЗСО проходитиме майстер-клас народної майстрині зі Львова Галини Шумило.