"Євроінтеграція: сила можливостей" у Хмельницькому

Захід відбувся в рамках всеукраїнської інформаційної кампанії, що має на меті підвищити рівень свідомої підтримки європейського курсу країни та обізнаності українців про те, якими перевагами цього курсу вони можуть скористатися. Проект ініційовано Офісом Віце-прем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції та Урядовим офісом координації європейської та євроатлантичної інтеграції. Він реалізується за допомоги проекту ЄС Association4U.

В Ярмолинецькому ДЮСШ цими вихідними стартував чемпіонат Ярмолинецького району з футзалу 2019 року.

В цьогорічному чемпіонаті Ярмолинецького району з футзалу приймають участь 6 команд, 1 з яких є представником Солобковецької ОТГ. Наша команда ФК «Солобківці» зможе помірятися силами з такими командами:

Навесні цього року за кошти місцевого бюджету розпочнеться нове будівництво артезіанської свердловини в с. Солобківці (південна окраїна)

Нова свердловина дасть змогу збільшити кількість видобутої води, забезпечити достатній тиск навіть на найвіддаленіших будинках населеного пункту та розширити водогінну карту для забезпечення населення найважливішим для життя - водою.

На порядку денному профільного парламентського Комітету – інфраструктурна субвенція для ОТГ

В Україні мають намір законодавчо закріпити гарантії держави надавати мінімальний розмір фінансової підтримки добровільному об’єднанню територіальних громад протягом п’яти років, починаючи з року наступного після об’єднання. Відповідний урядовий законопроект розглянули на засіданні Комітету Верховної Ради України  з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування.

У Мінрегіоні вважають, що 2019 рік стане ключовим для децентралізації

Ми підготували детальний, покроковий операційний план для впровадження нового етапу реформи децентралізації. Він розроблений на виконання завдань, поставлених Президентом України та Плану заходів, затвердженого Урядом. Це спільна маршрутна карта для Мінрегіону і наших міжнародних партнерів –«U-LEAD з Європою», USAID, PULSE, DESPRO, ОБСЄ, DOBRE, де кожен матиме свою частку участі, яка в подальшому трансформується в спільну перемогу. Про це на координаційній зустрічі з Центрами розвитку місцевого самоврядування заявив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.

Відбулися зібрання громадян у селах Стріхівці Стріховецького старостату та Проскурівка Проскурівського старостату Солобковецької ОТГ

Сьогодні 08 лютого 2019 року, у селі Стріхівці Стріховецького старостату та в селі Проскурівка Проскурівського старостату відбулися сходи села, у якому голова Солобковецької об'єднаної територіальної громади звітував про проведену роботу за 2018 рік. Також, на схід села були запрошені: голова Ярмолинецької районної державної адміністрації Андрій Шутяк, начальник управління економічного розвитку, торгівлі, інфраструктури та туризму Ірина Драгомерецька та начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Антоніна Безкупська.

Не лише Україні потрібно НАТО, а й Україна потрібна НАТО – Президент

Під час програми «Свобода слова» на телеканалі ICTV Президент Петро Порошенко наголосив, що і Україна і Північноатлантичний альянс обопільно зацікавленні у поглибленні та розширенні партнерства. «Не просто НАТО потрібно Україні, а й Україна потрібна НАТО», – акцентував Глава держави.

Компанія «J&LConsulting LTD» виявила бажання інвестувати у тваринницьку галузь  Хмельниччини

Компанія «J&LConsulting LTD» виявила бажання інвестувати у тваринницьку галузь Хмельниччини

Сьогодні в Департаменті агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів облдержадміністрації відбулась зустріч з представниками компанії «J&L Consulting LTD» м. Львів, яка є представником інвестора з Данії щодо обговорення можливості інвестування у тваринницьку галузь Хмельницької області. Захід відбувся за участю представників агроформувань області, начальників управлінь агропромислового розвитку райдержадміністрацій, ОТГ та фізичних осіб.

Управління Держпраці: через неналежне оформлення працівників підприємство оштрафовано майже на 400 тис.грн.

На підставі акта інспекційного відвідування керівництвом Управління Держпраці у Хмельницькій області винесено постанову про накладення штрафу на товариство з обмеженою відповідальністю, яке займається вирощуванням зернових та бобових культур у Ярмолинецькому районі, у розмірі 375 тис. 570 грн. за використання праці неоформлених працівників.