«Рідна мова – душа моєї нації» Під таким гаслом пройшло свято мови в Солобковецькому ЗЗСО.

Рідне слово, скільки в ньому чарівних звуків, материнської лагідності, доброти, мудрості земної, закладеної нашими славними предками. Кожне слово рідної мови має своє обличчя, як у квітки, у нього свій неповторний аромат, свій колір.

Вадим Лозовий: ІІІ Міжнародний економічний форум має дати новий поштовх для розвитку області

22 січня голова облдержадміністрації Вадим Лозовий провів робочу нараду з головами райдержадміністрацій та об’єднаних територіальних громад. До участі в заході долучилися також голова обласної ради Михайло Загородний, заступники голови облдержадміністрації Володимир Кальніченко та Світлана Павлишина, представники структурних підрозділів облдержадміністрації.

З любов'ю для людей! Святкування дня закоханих в Глушковецькому СБК

14 лютого в свято закоханих - Валентинів день у Глушковецькому сільському будинку культури Солобковецької ОТГ, директором якого є людина з досвідом - Юрій Васильович Ковришкін, було гамірно та весело. Святкова сцена майоріла яскравістю, а глядацький зал переповнений зацікавленим глядачем. В цей день в клубному закладі зібралися люди різних поколінь. Чого тільки не було на святі?! Тут звучала і лірична пісня про кохання у виконанні талановитих учасниць художньої самодіяльності СБК Марини Лях та Вікторії Копичинської, вибивав ритмом запальний латинобіт Владислави Ратушняк, проводились цікаві конкурси серед молоді села.

ЗАГАЛЬНІ ЗБОРИ АСОЦІАЦІЇ ОТГ

Голова Солобковецької об'єднаної територіальної громади Сергій Когут 21 лютого 2019 року взяв участь в Загальних Зборах Асоціацій ОТГ у м. Києві . Зустріч проходила у формі панельних дискусій, робочих платформ, звітів голови та членів Правління.

Розпочався конкурс на участь у програмі “Школа молодіжних лідерів громад”

Громадська організація “Освітньо-аналітичний центр розвитку громад” спільно з Міністерством молоді та спорту України за підтримки Програми “U-LEAD з Європою” розпочинають відбір учасників для проходження освітньої програми “Школа молодіжних лідерів громад”.

Уряд розширив напрями підтримки галузі тваринництва

Уряд доповнив Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки галузі тваринництва, новим напрямом фінансування — “часткове відшкодування сільськогосподарським товаровиробникам вартості будівництва та реконструкції підприємств із зберігання та переробки зерна”.

Хмельниччина серед лідерів за обсягами виробництва і за темпами росту виробництва молока

Департамент агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів повідомляє,  що у 2018 році всіма категоріями господарств Хмельниччини вироблено 625 тис. тонн молока, що на 28,3 тис. тонн більше, ніж у 2017 році. Темп росту виробництва становив 104,7 %, і за цим показником область серед регіонів України заняла І місце, за його валовим виробництвом – ІІІ  місце.

Яворівська іграшка - забавка, свіжо спечені дитячими руками жайворонки та маса позитиву у сонячний день Стрітення Господнього.

15 лютого в Солобковецькому ЗЗСО та Солобковецькому навчально реабілітаційному центрі Хмельницької ОДА в день одного із 12 найголовніших церковних свят року - Стрітення Господнього, коли зима зустрічається з весною, перемогу все ж таки отримала весна. Вона прийшла до діток наших навчальних закладів у вигляді яскравого сонечка та мальовничих візерунків на дерев’яних, національних іграшках-забавках з самої Галиччини.

Наталя Фаліон організовує Міжнародний фестиваль «Лісапетфест-2019» у своєму селі П'ятничани Гуківської ОТГ

Офіційно він називатиметься Всеукраїнський фестиваль-конкурс гумору та народної i авторської жартiвливої пiснi «Лісапетфест 2019», повідомили у Гуківській сільській об’єднаній громаді. Відбудеться у середині серпня, на батьківщині переможцiв 5 сезону телевiзiйного проекту «Україна має талант» аматорського народного театру пiснi «Лісапетний Батальон» – у селі П'ятничани, Чемеровецького району.