ХМЕЛЬНИЦЬКА ОКРУЖНА ПРОКУРАТУРА ІНФОРМУЄ

Прокурорами Ярмолинецького відділу Хмельницької окружної прокуратури в суді доведено вину 56-річного жителя Тернопільщини, який обвинувачувався у повторному відкритому викраденні чужого майна (грабіж), вчиненому за попередньою змовою групою осіб.

Учнів 4-х та 9-х класів звільнено від проходження ДПА у 2020/2021 навчальному році

Учнів, які завершують здобуття початкової (4-ті класи) та базової загальної середньої (9-ті класи) освіти, звільнено від проходження державної підсумкової атестації у 2020/2021 навчальному році. Відповідний наказ МОН від 03.03.2021 №273 зареєстровано в Міністерстві юстиції України 16.03.2021 за №338/35960.

Засідання фахової мережі керівників відділів освіти територіальних громад Хмельницької області

У рамках роботи регіонального тижня для громад Хмельницької області, який проводить Всеукраїнська Асоціація ОТГ,17 березня відбулося онлайн засідання фахової мережі керівників відділів освіти територіальних громад на платформі «Якісна освіта в ОТГ»

З якими фінансовими показниками закінчили 2020 рік об’єднані громади - рейтинг

У 2020 році завершено формування нового адміністративно-територіального устрою. У державному бюджеті на 2021 рік прямі міжбюджетні відносини встановлено з 1438 громадами. Щоб аналізувати ефективність функціонування громад та рівень їх забезпеченості ресурсами для виконання повноважень місцевого самоврядування необхідно здійснювати систематичний моніторинг фінансово-бюджетних показників їхньої діяльності.

Електронна трудова книжка в запитаннях – відповідях

10 березня 2021 року опубліковано підписаний Президентом Володимиром Зеленським Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обліку трудової діяльності працівника в електронній формі», який Верховна Рада ухвалила 5 лютого цього року.

Асоціація об'єднаних територіальних громад проводить регіональний тиждень Хмельницької області триває! Інтерв'ю Солобковецького сільського голови - Сергія Когута.