З 16 СІЧНЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - УКРАЇНСЬКОЮ!

16 січня 2021 року набирає чинності  стаття 30 Закону України “Про забезпечення функціонування української мови як державної”, основною вимогою якої є використання української мови під час обслуговування споживачів.

В Солобковецькій сільській територіальній громаді розпочав роботу відділ соціальної політики

В рамках впровадження моделі адміністрування надання послуг з соціальної підтримки населенню згідно з наказом Мінсоцполітики від 14.06.2018 року №890  «Про деякі питання діяльності об’єднаної територіальної громади щодо соціальної підтримки населенню та захисту прав дітей» в Солобковецькій сільській територіальній громаді розпочав роботу відділ соціальної політики.

КП "Побут сервіс" ліквідувало два прориви водопроводу в с. Проскурівка

4-5 лютого працівники комунального підприємства "Побут сервіс" провели ліквідацію двох проривів водопроводу в с. Проскурівка. Керівник підприємства Олексій Ольшевський повідомив, що вже в вечері 5 лютого водопостачання с. Проскурівка було відновлено.

Прем’єр-міністр розповів подробиці процесу вакцинації в Україні

Процес імунізації українців вакциною від COVID-19 розпочнеться в лютому й вже у найближчі тижні Україна отримає вакцини компанії  Pfizer/BioNTech. Про це зазначив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час чергового засідання Кабінету Міністрів 3 лютого.

Зміни до державної програми «Доступні кредити 5-7-9%» для підтримки малого та середнього бізнесу в умовах карантину

Урядом прийнято постанову «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 24 січня 2020 року № 28», в якій Мінфін запропонував низку заходів, направлених на додаткову підтримку малого та середнього бізнесу в умовах карантину.