Агенція регіонального розвитку Хмельницької області підтримала проєкт Солобковецької ТГ у сфері безпеки - "Нове будівництво Центру безпеки громадян".

Перші 25 ідеї проаналізували! Зустрічі з авторами ідей, які були подані на конкурс і з представниками профільних відомств, розпочали із теми безпеки. Таких на конкурс подали аж 25! Ми їх виокремили у власне «гран-прі» і кожну обговорили із представниками

ВИВЧЕННЯ ДОСВІДУ РОБОТИ ДУНАЄВЕЦЬКОЇ ТГ

16 лютого делегація Солобковецької територіальної громади у складі сільського голови, начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту, спеціаліста відділу та директорів ЗЗСО відвідали сусідню Дунаєвецьку громаду.

Стихія продовжує випробовувати нас на міцність

Сьогодні увесь день комунальники розчищали дороги та вулиці Солобковецької територіальної громади від снігових заметів. Три одиниці техніки підприємства розчищали найбільш складні відрізки доріг. Спільно з комунальниками розчищанням доріг також займався Ярмолинецький автодор, Кернел та Гером Інвест. Прочищено дорогу та вулиці в села Тарасівка, Андріївка, Стріхівці, Проскурівка, Корначівка та Майдан Морозівський. Прочищено понад 180 км. доріг Солобковецької громади. Робота над розчищенням продовжиться і в неділю. Директор комунального підприємства запевняє, що якщо до ранку погода не внесе свої корективи, то всі дороги громади будуть прочищені та доступні.

Нагадуємо про те, що Солобківцях облаштовано стаціонарний пункт обігріву

У зв’язку з настанням різкого похолодання у населених пунктах громади організувано функціонування стаціонарного пункту обігріву в Солобковецькій амбулаторії загальної практики та сімейної медицини для надання допомоги населенню, передусім малозахищеним верствам.