ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЧАСНИКІВ АТО/ООС

У Хмельницькій обласній службі зайнятості учасникам АТО/ООС гарантують сприяння у легальному працевлаштуванні, індивідуальний підхід та психологічну підтримку. Зокрема демобілізованим військовослужбовцям надається ціла низка послуг, а саме:

Учень Солобковецького закладу загальної середньої освіти став призером обласного фестивалю читців-гумористів «Веселинка»

Карасійчук Назарій, учень Солобковецького закладу загальної середньої освіти   І-ІІІ ст. Солобковецької  сільської територіальної громади став призером обласного фестивалю читців-гумористів «Веселинка» закладів загальної середньої та позашкільної освіти  (дистанційний формат)  диплом ІІІ ступеня у молодшій віковій категорії. Від територіальної громади брали участь у відбірковому етапі взяли 7 учнів зі Стріховецького ЗЗСО І-ІІ ст, 3 учнів з Глушковецької гімназії та 2 з Солобковецького ЗЗСО І-ІІІ ст.

Учні закладів освіти Солобковецької територіальної громади учасники Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості на протипожежну та техногенну тематику «Пожежі краще запобігти!».

Учениця Глушковецької гімназії серед призерів обласного заочного конкурсу плакатів «Моє родинне дерево професій»

Хмельницький обласний центр зайнятості підбив підсумки обласного заочного конкурсу плакатів «Моє родинне дерево професій» серед учнів 8-9 класів закладів загальної середньої освіти Хмельницької області.

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ЖИТЕЛІВ С. СОЛОБКІВЦІ

ПОВІДОМЛЯЄМО ВАС, що в с. Солобківці буде проведено обробку посівів із застосуванням пестецидів та агрохімікатів агропідприємством ТОВ "Енселко Агро" в урочищі с. Солобківці, яке межує (з півдня, півночі, сходу, заходу) з населеним пунктом с. Соколівка і с. Лошківці.

В селі Солобківці продовжується робота над встановленням знаків вказівників напрямків вулиць.

В адміністративному центрі громади с. Солобківці продовжується робота над встановленням знаків вказівників напрямків вулиць. Цього тижня працівники комунального підприємства "Побут Сервіс" встановили ще 4 нові знаки: два вказівники на вул. Героїв Крут, один на Стуса та Грушевського, подвійний знак вулиць: Тарасівська і Українська.