Відсьогодні українці зможуть записатися на безкоштовну вакцинацію від COVID-19 онлайн

Мінцифри спільно з МОЗ напрацювало відповідний інструмент — Електронний список очікування на вакцинацію. Такий цифровий продукт буде не лише зручним для громадян, а й дозволить ефективно організовувати сам процес вакцинальної кампанії.

В Ярмолинецькій районній філії Хмельницького обласного центру зайнятості провели засідання круглого столу на профорієнтаційну тематику.

26 лютого в Ярмолинецькій районній філії Хмельницького обласного центру зайнятості провели засідання круглого столу на тему «Соціальне партнерство як важлива складова організації еффективної професійної роботи з населенням». Участь у засіданні круглого столу від Солобковецької громади взяла начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Данильчук Наталія Володимирівна.

Не залишили наодинці з бідою жителів с.Солобківці Віховського Максима та його матір, в оселі яких нещодавно трапилась пожежа. За сприянням сільського голови Сергія Когута, народний депутат Олександр Герега та команда ГО "ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ"  надали всі необхідні будівельні матеріали, вікна та двері, для оперативного відновлення житла.

В ОДА відбулося засідання Асоціації об’єднаних територіальних громад Хмельниччини

Сьогодні в ОДА відбулося засідання Асоціації об’єднаних територіальних громад Хмельницької області. Головувала на нараді голова Хмельницького регіонального відділення Асоціації ОТГ, міський голова Дунаєвецької ОТГ Веліна Заяць. До спільного діалогу долучилися заступники голови адміністрації, голова обласної ради Віолета Лабазюк, депутат обласної ради Ульяна Ткаченко, виконавчий директор Всеукраїнської асоціації ОТГ Валентина Полтавець, голови та представники сільських, селищних, міських об’єднаних територіальних громад, керівники окремих структурних підрозділів ОДА та інші запрошені.