ОБЕРЕЖНО - ТОНКИЙ ЛІД!

Всі повинні розуміти, яку небезпеку криє у собі крига. Особливо нині, коли внаслідок м’якої зими, що супроводжується частими коливаннями температури, вона й досі не набула звичної, як для грудня міцності. Від так, може будь-якої миті проламатися під ногами необачного шукача «пригод».

Незважаючи на примхи погоди, працівники КП "Побут сервіс" продовжують наводити лад на території населених пунктів громади

Незважаючи на примхи погоди, працівники комунального підприємства Солобковецької громади "Побут сервіс" продовжують наводити лад на території населених пунктів громади. Вчора працювали в Стріховецькому старостаті, а сьогодні - в Солобківцях: посипали дороги від ожиледиці та здійснили санітарну очистку зарослів самонасаджень на території Солобковецького СБК.

Визначили переможців І-го етапу виставки-конкурсу декоративно-ужиткового мистецтва.

11 березня на базі Солобковецького закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ст. пройшов І -й етап обласної заочної виставки-конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край».

ОСОБЛИВОСТІ УКЛАДЕННЯ ТА ВНЕСЕННЯ ЗМІН ДО ДОГОВОРУ ОРЕНДИ ЗЕМЛІ

В Україні триває земельна реформа, тому в рамках реалізації проекту «Програма «Прискорення приватних інвестицій у сільське господарство України» Ярмолинецьке бюро правової допомоги з метою покращення правової обізнаності громадян власників земель та землекористувачів інформує про особливості укладення та внесення змін до договору оренди землі.

Працівники КП «Побут сервіс» здійснили роботи над благоустроєм в селах Глушківці та Слобідка Глушковецька

Благоустрій - візитна картка кожного населеного пункту! З настанням весни працівники КП «Побут сервіс» спільно зі старостами  продовжують прибирати території сіл нашої громади. Сьогодні вони працювали в селах: Глушківці біля сільського будинку культури та прилеглих вулиць та Слобідка Глушковецька, розчищали територію від зарослів, сміття та сухостою.

Вітання та подарунки для чарівних жінок

Щороку 8 березня жіноча половина людства святкує тепле, весняне і ніжне свято – Міжнародний жіночий день. У цей день приймають вітання усі жінки та дівчата. Чоловіки вітають своїх улюблених жінок, дівчат, донечок та матусь зі святом весни.