У соборності – наша сила! 100 років від дня проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки.

22 січня 2019 року виповнюється 100 років від дня проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки. Цей вікопомний день не втратив своєї значимості й сьогодні. Він закарбувався в історії нашої держави серйозним кроком до об’єднання українських земель, про що мріяли й нині мріють більшість українців, за що віддали своє життя десятки, сотні тисяч кращих синів України, а серед них й наші сучасники.

ВІКІМАРАФОН 2019 в Солобковецькій об'єднаній територіальній громаді

Якби кожен читач Вікіпедії написав бодай одну корисну статтю, ми б мали понад 1 млн. корисних статей вже сьогодні – кажуть представники громадської організації “Вікімедіа”. І закликають усіх  проявити солідарність і долучитись до днів спільного написання статей в Українську Вікіпедію.

ВОЛОДИМИР ГРОЙСМАН ПРЕДСТАВИВ НОВИЙ ЕТАП РЕФОРМИ ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЇ

Сьогодні, 23 січня, на засіданні Кабінету Міністрів Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман презентував плани Уряду по продовженню реформи децентралізації, яка визнається експертами як одна з найуспішніших реформ в Україні. Голова Уряду представив план дій, який має забезпечити незворотність реформи та її повсюдність – щоб усі жителі України відчули на собі усі переваги децентралізації, щоб громади отримали всі необхідні ресурси і повноваження для свого розвитку.

Тренінг «Аналіз сайтів ОТГ та практичні поради щодо їх змін»

Продуктивно сьогодні попрацювали на тренінгу: закон про доступ до публічної інформації, соцмережі, котики, гроші, аудиторія і так далі... Чимало тем обговорили! Сподіваємося, що отримана інформація, досвід колег і спільні обговорення таки були корисними! Усім дякуємо за присутність, настрій і прекрасну дружню атмосферу!

Що зміниться в системі охорони здоров’я у 2019 році

Уряд змінює систему охорони здоров’я, щоб кожен українець міг отримати якісну та доступну медичну допомогу. З минулого року держава почала фінансувати медзаклади за принципом «гроші йдуть за пацієнтом», тобто оплачувати надання допомоги конкретному пацієнту.

2018 рік став вагомим на здобутки у сфері спортивного життя громади

2018 рік став вагомим на здобутки у сфері спортивного життя громади: - В перше на території с. Солобківці відбулась важлива спортивна подія – турнір по міні-футболу, присвячений святкуванню 525 річниці с. Солобківці. У турнірі брали участь 6 команд із сусідніх сіл.

Під час робочої наради обговорили актуальні питання роботи райдержадміністрацій та ОТГ

18 січня в облдержадміністрації під головування заступника голови облдержадміністрації Світлани Павлишиної відбулася робоча нарада за участю представників районних державних адміністрацій та ОТГ області. Тема наради актуальні питання реалізації реформ децентралізації, освіти, медицини, захисту прав дітей-сиріт, тощо.

Солобковецька ОТГ перша в області стартувала із програмою підтримки... учнівських проектів з програмою "Юніор старт"

На старт! Увага!... Солобковецька ОТГ перша в області стартувала із програмою підтримки... учнівських проектів! Програма із символічною назвою "Юніор старт", як кажуть, пішла в маси, тобто, поміж учнів трьох шкіл громади у селах Стріхівці, Глушківці та Солобківці.