ПРАВИЛА техногенно-екологічної безпеки

Наказом Міністерства внутрішніх справ України від 05.11.2018 затверджено нові Правила техногенної безпеки. Водночас втратив чинність наказ Міністерства України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи від 15.08.2007 № 557 «Про затвердження Правил техногенної безпеки у сфері цивільного захисту на підприємствах, в організаціях, установах та на небезпечних територіях».

Відбувся схід села жителів Глушковецького старостату Солобковецької об'єднаної територіальної громади

Сьогодні 01 лютого 2019 року, у селі Глушківці відбувся схід села, у якому голова Солобковецької об'єднаної територіальної громади звітував про проведену роботу за 2018 рік. Також, на схід села були запрошені: голова Ярмолинецької районної державної адміністрації Андрій Шутяк, начальник управління економічного розвитку, торгівлі, інфраструктури та туризму Ірина Драгомерецька та начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Антоніна Безкупська.

Голова Солобковецької ОТГ на засіданні колегії районної державної адміністрації у січні 2019 року

Сьогодні, 31 січня 2019 року під керівництвом голови районної державної адміністрації А. Шутяка було проведено засідання колегії райдержадміністрації. У роботі колегії взяли участь голова районної ради Л. Копицяк, керівник апарату райдержадміністрації О. Цісар, голови ОТГ, керівники управлінь та відділів, структурних підрозділів райдержадміністрації, окремих органів виконавчої влади, керівники окремих підприємств, установ і організацій району.

Тренінгове навчання жителів Солобковецької громади в рамках ВІКІМАРАФОНУ 2019

30 січня українська Вікіпедія святкуватиме 15-річчя від часу створення першої статті. З цієї нагоди «Вікімедіа Україна» оголошує про проведення Вікімарафону з написання нових статей до української Вікіпедії, який триватиме з 26 по 30 січня 2019 року.

Відбувся семінар - тренінг з державними реєстраторами

Сьогодні, 31 січня 2018 року, в приміщенні Ярмолинецької райдержадміністрації, головним спеціалістом відділу взаємодії з суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Заяць Наталією Вікторівною, було проведено семінар та тренінг з державними реєстраторами речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень Ярмолинецької райдержадміністрації, Солобковецької, Соколівської та Шарівської сільських рад.

Планові завдання  щодо забезпечення функціонування територіальної підсистеми цивільного захисту області виконано у повному обсязі, – Ю.Корева

Планові завдання щодо забезпечення функціонування територіальної підсистеми цивільного захисту області виконано у повному обсязі, – Ю.Корева

Про це 29 січня на підсумковому засіданні в ГУ ДСНС у Хмельницькій області повідомив заступник начальника управління цивільного захисту населення облдержадміністрації Юрій Корева.

Уряд збільшує соціальну допомогу сім”ям, в яких народжуються діти – “муніципальна няня” і “пакунок малюка”

Кожній українській сім’ї, в яких народжуються діти, Уряд надає грошову допомогу у розмірі 41 280 гривень. Грошові виплати здійснюються одноразово в сумі 10 320 гривень, решта коштів виплачується рівними частинами впродовж наступних 36 місяців. Протягом трьох років декретної відпустки держава також щомісяця сплачує за маму єдиний соціальний внесок, що збільшує її страховий стаж.

Виступ Президента на Форумі «Від Крут до Брюсселя. Ми йдемо своїм шляхом»

Дорогі українці! Щойно ми почули голоси молоді – про Україну, про їхнє бачення майбутнього. Саме юному поколінню ми маємо насамперед пояснити, куди йдемо. Потрібна відверта і чесна розмова про ситуацію, що склалася. Необхідно представити стратегію розвитку країни на наступні роки й десятиліття: візію держави; місію, яку ми маємо здійснити; далекосяжні цілі та способи їх реалізації.

Хмельниччина у загальному рейтингу областей щодо формування ОТГ посіла перше місце

Сьогодні під час розширеного засідання колегії обласної державної адміністрації заступник начальника управління регіонального розвитку та будівництва облдержадміністрації Світлана Пасічник проінформувала про результати впровад­ження реформи місцевого самоврядування у Хмельницькій області.