В Солобковецькій ОТГ боротьба зі сніговими заметами триває.

За декілька днів товщина снігового покрову у регіоні становила 20-30 см, місцями - до 40 см при температурі повітря від -10 до -3С. На боротьбу із заметами було виведено спецтехніку комунального підприємства "Побут Сервіс" Солобковецької сільської ради.

ГОЛОКОСТ- ШРАМ НА СЕРЦІ ЛЮДСТВА. СОЛОБКІВЦІ.2016р.

Церемонія вшанування жертв Голокосту 1941-1945 рр. Спогади свої розповідав вчитель історії Микола Сільвестрович Шпак. Церекмонія відбувалася на місці масового знищення євреїв у селі Солобківці, Ярмолинецького району, Хмельницької області, в Україні.

День пам'яті жертв Голокосту. ЄВРЕЙСЬКА  ТРАГЕДІЯ  СОЛОБКОВЕЦЬ

День пам'яті жертв Голокосту. ЄВРЕЙСЬКА ТРАГЕДІЯ СОЛОБКОВЕЦЬ

На південно – східній околиці Солобковець  знаходиться урочище «Широка долина», яке місцевим жителям більш відома під назвою Бурти. Без жалю та смутку важко згадувати чи перебувати в цій місцині. Саме там, більш ніж 76 років тому в 1942 році, відбулися  масові вбивства євреїв німецькими окупантами.

Будівельна амністія в 2019 «спростилася»: довідки про відповідність місця розташування об’єкта відмінено

18.01.2019 року набрав чинності Наказ Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 14.12.2018 №342 «Про затвердження змін до Порядку проведення технічного обстеження і прийняття в експлуатацію індивідуальних (садибних) житлових будинків, садових, дачних будинків, господарських (присадибних) будівель і споруд, будівель і споруд сільськогосподарського призначення, що за класом наслідків (відповідальності) належать до об’єктів з незначними наслідками (СС1), збудовані на земельній ділянці відповідного цільового призначення без дозвільного документа на виконання будівельних робіт».

Внесено зміни до Інструкції про порядок проведення технічної інвентаризації об’єктів нерухомого майна

15.01.2019 року набрав чинності Наказ Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 26.07.2018 року №186 Про внесення змін до Інструкції про порядок проведення технічної інвентаризації об’єктів нерухомого майна, яким вказану Інструкцію викладено в новій редакції.

Хащі Поділля. УПА на Віньковеччині та бойові дії на території сьогоднішньої Солобковецької ОТГ.

В роки Другої світової війни коли на землях України відбувалися одні з найзапекліших баталій в історії людства. Поміж двох могутніх та страшних сил, нацистської Німеччини та комуністичного СРСР, мала сміливість з'явитися та кинути їм виклик УПА (Українська Повстанська Армія). УПА з'явилася у 1942 році на Поліссі, як збройна сила для захисту українців від німецького терору. Згодом через низку політичних баталій, суперечок та навіть збройних конфліктів УПА практично повністю перейшла під контроль однієї політичної сили ОУН (Організація українських націоналістів) бандерівського крила, через що й до сьогодні в народі за ними закріпився термін бандерівці. Сили та масштаби цієї армії перейшли у більшій мірі до Галичини, Волині та Карпат.

В Солобковецькій об'єднаній територіальній громаді з'явився соціальний перемовник

У рамках форуму «Громадська безпека та інститут соціальних перемовників», який днями пройшов у Хмельницькому, відбувся перший випуск та вручення сертифікатів соціальним перемовникам. Усі вони  працюватимуть в громадах і будуть своєрідними посередниками між поліцейськими і місцевими жителями.

Зимові забави у Стріхівцях! Настав час знімати з горища лижі і санчата та дати можливість відпочити телевізору і комп’ютеру.

Морозний день. Здавалося, що усі діти повинні сидіти у теплих домівках і дивитися телевізор або грати ігри на комп’ютері. Але у Стріхівцях все по іншому. Незважаючи на сильний мороз, дітвора і дорослі зібралися на змаганнях по бігу на лижах і санчатах, які організував та очолив виконуючий обов’язки старости села Погорілий Олександр Петрович.

В Глушковецькому дитячому садочку "Берізка " Солобковецької ОТГ відбулося родинне свято присвячене різдв'яним святам.

Діти – це майбутнє будь-якої нації, будь-якої держави, адже саме з них починається усе на світі. Ні для кого не таємниця, що найбільше неймовірно обдарованих дітей лише в Україні. Українські дітки вже неодноразово доводили, що талановиті діти – талановиті у всьому!!! І це свята правда! Бо саме такі талановиті дітки й проживають у с.Глушківці Солобковецької ОТГ.