Коли діалог має результати – прес-брифінг у Хмельницькому ЦРМС

Минулого тижня відбувся прес-брифінг радника з комунікації Хмельницького центру розвитку місцевого самоврядування створеного Програмою U-LEAD з Європою Алли Собко. Тема – результати процесу оптимізації освіти у Солобковецькій об’єднаній територіальній громаді Ярмолинецького району.

Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва

Коли стихають емоції та враження.тоді приходить повне розуміння даних обставин, і ми розумімо врешті - решт, що ми по - справжньому щасливі люди. Працівник культури - це покликання...І нехай ми менш всього успішні та прибуткові в своїй галузі, зате ми знаємо напевно, без нас світ не був би такий яскравий, цікавий та мелодійний. З нами все по- іншому, ми даруємо людям радість та надію. Бо коли змовкає музика - зупиняється все навколо,порушується звиклий ритм життя, зникає гармонія, жити стає нудно.... В Солобковецькій ОТГ нудно не буде ніколи і нікому.Там просто ніколи нудьгувати.Бо творче життя населення під чітким контролем працівників культури. Будь то керівник закладу культури клубного типу, чи завідуючий бібліотекою - філіалом або викладач дитячої музичної школи. Всі ми як один - невід’ємна частина ПРЕКРАСНОГО!!! Тай з очільником Солобковецької ОТГ нам ой як пощастило!!! Під чітким , професійним керівництвом Сергія Анатолійовича Когута просто хочеться працювати на совість,боячись підвести його та усю команду. Тому 9 листопада в Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва ми були усі разом, дружньо приймаючи теплі привітання та відзнаки від нашого голови. Як в великій,дружній родині нам усім було затишно і надзвичайно радісно.Сердечно дякуємо за душевне тепло!!!

Ми стартували. "Школа управління проектами" у Хмельницький Центр розвитку місцевого самоврядування разом із Солобковецькою ОТГ

Ми стартували. "Школа управління проектами" у Хмельницький Центр розвитку місцевого самоврядування із радником регіонального розвитку Катериною Савчук розпочалася і триватиме два дні.

Прес-брифінг щодо результатів оптимізації освіти у Солобковецькій громаді

7 листопада відбувся прес-брифінг радника з питань комунікації Хмельницького центру розвитку місцевого самоврядування створеного Програмою U-LEAD з Європою Алли Собко щодо результатів оптимізації освіти у Солобковецькій об'єднаній територіальній громаді.

КОНКУРС - "Обери назву для майбутнього Центру позашкільної освіти"

Вітаємо переможців конкурсу "Обери назву для майбутнього Центру позашкільної освіти"! Перемогу здобула назва "Країна Мрій". Голова Солобковецької ОТГ Когут С.А нагородив Грамотами та грошовою премією за перше місце учнів 2 класу, учня Дербеєва Івана, учениць Танасюк Світлану та Драгомирецьку Алісу

Хмельницька обласна рада повідомляє, що 01.08.2018 року розпочинається прийом заявок для участі у конкурсі мікропроектів на виконання рішення обласної ради від 27.09.2018 №61-15/2017 «Про програму проведення обласного конкурсу мікропроектів сталого місцевого розвитку у Хмельницькій області на 2017 – 2020 роки» (посилання на текст програми)

"МИ ЗА МИР"

У Солобковецькій школі до Всесвітнього Дня Миру пройшов флеш-моб "МИ ЗА МИР". Учні школи власними руками створили карту України.

Щодо комплексної перевірки системи оповіщення «Сигнал-ВО» у Хмельницькій області

Відповідно до «Плану основних заходів цивільного захисту територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Хмельницької області у 2018 році», комплексна перевірка системи оповіщення «Сигнал-ВО» з подачею всіх команд буде проведена 13 вересня 2018 року з 10.00 до 12.00 години.