ФОРУМ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ. ІІІ ФОРУМ ОБ'ЄДНАНИХ ГРОМАД

Прямо у ці хвилини у місті Київ відбувається ІІІ Форум об’єднаних громад, що проходить за участі Президента, Прем'єр-міністра та Голови Верховної Ради. Нашу громаду на заході у складі делегації представляє Солобковецький сільський голова Сергій Анатолійович Когут. Особливої уваги заслуговує виступ голови представництва ЄС в Україні Хюґ Мінґареллі, який високо оцінив результати та переваги реформи децентралізації в Україні. Також він наголосив на європейській підтримці децентралізації, що надається через Програму «U-LEAD з Європою», та повідомив: «Ми прийняли рішення продовжити діяльність Програми «U-LEAD з Європою» після 2019 року».

Облаштування освітлення вулиць села Проскурівка

Організація ефективної системи надання послуг сільському населенню – першочергове і пріоритетне завдання органу місцевого самоврядування, яке ніколи не втрачає своєї актуальності. Завдання Солобковецької сільської ради організувати на її території роботу по наданню комунальних послуг населенню, зокрема і послугу по освітленню сільських вулиць у вечірній та нічний час.

В режимі селекторної наради проведенно засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвчайних ситуацій

03 грудня 2018 року під головуванням першого заступника голови обласної державної адміністрації Кальніченка В.І. було проведено засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій на якій розглядалось питання:

Сільська місцевість Хмельниччини: зайнятість чи безробіття населення

На Хмельниччині високу питому вагу в загальній чисельності населення працездатного віку становлять мешканці сільської місцевості. Згідно, державної служби статистики України, станом на 01 січня 2018 року у сільській місцевості Хмельницької області проживає 551,4 тис. осіб.

Нові можливості для ОТГ щодо збільшення надходжень від використання землі

Питання використання земель завжди мали особливу актуальність, оскільки цей ресурс є одним із найцінніших. Експерти зазначають, що незважаючи на спроби максимально врегулювати питання використання землі в Україні, на сьогодні у цій сфері ще існують певні неузгодженості.

ОСНОВНИЙ ІНФОРМАЦІЙНИЙ ВЕЧІР ОБЛАСТІ. В прямому ефірі на каналі TV 7 plus голова Солобковецької ОТГ Сергій Когут.

Про Солобковецька ОТГ, її успіхи, виклики і можливості сьогодні в ефірі ТВ7+ Інформаційний розповідали голова громади Сергій Когут і радниця з регіонального розвитку Хмельницького ЦРМС Ekaterina Savchuk.

Засідання круглого столу та Ради регіонального розвитку Ярмолинецького району Хмельницької області в Солобковецькій ОТГ, "Ефективний менеджмент та роль органів державноївлади, місцевого самоврядування в соціально-економічному розвитку території та підвищення рівня зайнятості на їх території", проводить: А. Шутяк - голова Ярмолинецької районної державної адміністрації, співголова Ради регіонального розвитку Ярмолинецького району Хмельницької області.

Акт вандалізма в Солобківцях!!!

Паралельно з позитивними подіями, якими живуть жителі Солобковецької громади нажаль мають місце і негативні явища, наслідки яких ми маємо можливість спостерігати на наших дорожніх узбіччях.