Булінг у школі: чому українські діти такі жорстокі?

Україна - в першій десятці країн Європи за його поширеністю з-поміж 11-15-річних школярів. Вона залишила далеко позаду не лише найбільш соціально благополучні Данію чи Норвегію, але й, приміром, Угорщину та Грецію. Такі дані наводить ВООЗ.

До Дня Героїв Небесної сотні!

Майдан! Снайперські кулі... Крик матері!.. Пам'ять. Вічна. Події тих лютневих днів сколихнули весь світ. Але головне- ми пам'ятаємо, якою ціною далися зміни. Учні нашої школи вшанували пам'ять Небесної Сотні, та переглянули фільм присвячений тим дням.

Ми навчаємось !!! Працівники культури говорили про роль і місце клубних закладів  у формуванні культурних цінностей Солобковецької громади.

21 листопада 2018 року відбулось навчання працівників культури Солобковецької ОТГ. У роботі якого взяли участь: сільський голова Когут Сергій Анатолійович; начальник відділу освіти, культури, охорони здоровя та соціальної політики Задворна Людмила Петрівна;  спеціалісти відділу освіти, культури, охорони здоровя та соціальної політики Бойко Ірина Василівна, Дудняк Людмила Віталіївна, Мартинюк Максим Леонідович; директори ЗЗСО, старости прилеглих сіл, всі працівники закладів культури Солобковецької ОТГ.

Будівництво водопровідної мережі.

Будівництво водопровідної мережі в адміністративному центрі територіальної громади, в селі Солобківці по вул.Молодіжна, Героїв Крут, Корольва, І.Франка, Грушевського та вул.Пушкіна Ярмолинецького району Хмельницької області. Загальна протяжність водопровідної мережі становить понад 5 кілометрів, вартість будівництва 1 485 000 тис. грн.

Вокальна група "Домісолька" - Солобковецької ДМШ, керівник Альона Розквас знову в рядах призерів.

Вокальна група "Домісолька" - Солобковецької ДМШ, керівник Альона Розквас вкотре в рядах призерів. Пісня у виконанні юних учасників вокальної групи "Україно, матусю моя" зазвучала в Будинку дитячої юнацької творчості на обласному конкурсі патріотичної пісні "Україно, рідний край" у місті Хмельницькому. Наша "Домісолька"  паралельно з  творчими колективами з усієї Хмельниччини відрізнилася своєю вокальною майстерністю та виконанням, здобувши при цйому ІІ-ге призове місце.

Маршрут успіху фахівців Солобковецької сільської ОТГ до Війтовецької селищної ОТГ

Маршрут успіху до Війтовецької селищної ОТГ. 13 жовтня, за ініціативи Хмельницького РВ АМУ у рамках проекту ПУЛЬС відбувся навчальний візит програми «Маршрути успіху». Команда фахівців Солобковецької ОТГ Ярмолинецького району Хмельниччини відвідала Війтовецьку селищну громаду, щоб перейняти досвід та ознайомитися із практиками формування спроможних мереж закладів освіти, медицини і культури, та розвитку комунального господарства.