Увага! Правила поведінки на водних об’єктах під час святкування Водохреща

У зв’язку із святкуванням 18 січня водохресного Святвечора та 19 січня Водохрещення Господнього, яке передбачає церемонію освячення води на берегах річок, водоймищ, скупчення людей поблизу водних об’єктів та безпосередньо на кризі, купання людей в ополонках та у відкритих водоймах, зростає загроза загибелі людей на воді. Відповідальний за Цивільний захист населення на території Солобковецької об'єднаної територіальної громади Степанюк Ярослав Сергійович, нагадує правила безпечної поведінки на водоймах:

Відбувся схід села жителів Солобковець.

Сьогодні 17 січня 2019 року, у селі Солобківці відбувся схід села, у якому голова Солобковецької об'єднаної територіальної громади звітував про проведену роботу за 2018 рік. Також, на схід села були запрошені: голова Ярмолинецької районної державної адміністрації - Андрій Шутяк, начальник управління економічного розвитку, торгівлі, інфраструктури та туризму райдержадміністрації - Ірина Драгомерецька, заступник начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації - Станіслав Ковальчук та начальник відділу містобудування, архітектури житлово-комунального господарства та будівництва райдержадміністрації - Володимир Бобик.

Зимові канікули з користю для талановитої юної душі.

11 січня цього року викладачі та учні Солобковецької дитячої музичної школи відкривали для себе сучасне українське мистецтво в Хмельницькому обласному художньому музеї. Хмельницький обласний художній музей був заснований у 1986 р. Проте для відвідувачів його двері відчинилися лише через 6 років: стільки часу тривала реконструкція старовинного будинку, зведеного на початку ХХ століття для Проскурівського відділення Південно-Російського промислового банку. Отже, там де цікаво - там і МИ!

Роботи по вуличному освітленню населених пунктів Солобковецької ОТГ в 2018 році

Організація ефективної системи надання послуг сільському населенню – першочергове і пріоритетне завдання органу місцевого самоврядування, яке ніколи не втрачає своєї актуальності. Завдання Солобковецької сільської ради організувати на її території роботу по наданню комунальних послуг населенню, зокрема і послугу по освітленню сільських вулиць у вечірній та нічний час.

Управління Держпраці: першого січня 2019 року змінився розмір фінансових санкцій за порушення законодавства про працю

З першого січня 2019 року мінімальна заробітна плата становить 4 173 грн. та у погодинному розмірі – 25,13 грн.Трудові відносини роботодавця із працівником розпочинаються із укладання трудового договору, який оформляється наказом чи розпорядженням власника або уповноваженого ним органу, та повідомлення центрального органу виконавчої влади з питань забезпечення формування та реалізації державної політики з адміністрування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування про прийняття працівника на роботу.

Доступній медицині для мешканців сільської місцевості Хмельниччини – бути!

Розвиток сільської медицини – важливе завдання, яке поставило перед собою керівництво країни. Завдяки ініціативі Президента України Петра Порошенка у 2018 році понад 5 млрд. грн. з державного бюджету  було виділено  для того, аби кожен житель сільської місцевості невдовзі мав можливість отримати якісні та доступні медичні послуги. Завдяки цьому розпочато масштабне «перезавантаження» первинної ланки медичної допомоги у сільській місцевості, яке в першу чергу передбачає  будівництво нових, сучасних та комфортних амбулаторій.

Опубліковано нові ДБН щодо інклюзивності будівель і споруд

29 грудня 2018 року в Інформаційному бюлетені Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України №12/2018 опубліковані нові державні будівельні норми щодо обов’язкового створення безбар’єрного простору в Україні для маломобільних груп населення, а саме ДБН В.2.2-40:2018 «Будинки і споруди. Інклюзивність будівель і споруд. Основні положення». Норми офіційно вступлять в силу з 1 квітня 2019 року.