Кам’янець-Подільський – молодіжна столиця України в 2019 році

В 2019 році молодіжною столицею України буде місто Кам’янець-Подільський. За перемогу у фіналі конкурсу «Молодіжна столиця України» змагалися 10 міст: Івано-Франківськ; Кам’янець-Подільський; Кременчук; Луцьк; Маріуполь; Одеса; Тернопіль; Харків; Хмельницький та Чернігів.

Новий трактор МТЗ 82.1.,ПРИЧІП, ЩЕПОРІЗ, ПЛУГ, ВІДВАЛ та КОСАРКУ, всю цю техніку  придбали напередодні Нового року для КП "ПОБУТ СЕРВІС"

В останню декаду грудня поточного року Солобковецька сільська рада завершила процедуру відкритих торгів на закупівлю МТЗ 82.1.,ПРИЧІП, ЩЕПОРІЗ, ПЛУГ, ВІДВАЛ та КОСАРКУ. На  їх придбання  були виділені кошти субвенції з державного бюджету місцевими бюджетами на формування інфраструктури об'єднаних територіальних громад у розмірі 869 000 тис.грн.

З 1 січня Уряд розпочинає монетизацію субсидій на 2019 рік

З 1 січня Уряд розпочинає монетизацію субсидій. Цей процес буде персональним, одержувач субсидії матиме рахунок у банку. Якщо людина або родина зекономила енергоресурси, то за результатами опалювального сезону отримає кошти, які були заощаджені. https://www.facebook.com/volodymyrgroysman/videos/2329670157316064/

В Україні припиняється воєнний стан, запроваджений в окремих областях – Президент на засіданні Ради нацбезпеки і оборони

Президент Петро Порошенко оголосив про припинення воєнного стану з 14.00 годин 26 грудня. Про це Глава держави заявив на засіданні Ради національної безпеки і оборони України.

Завершилось будівництво зовнішніх мереж питного водопроводу по вул. Грушевського, Молодіжна, Героїв Крут, Корольова, Пушкіна в с. Солобківці (І черга). Протяжність водопроводу 5724 м. Вартість об'єкта за проектно-кошторисної документації 1485,193 тис.грн. з них будівельні робіти 1371,460 тис.грн.

Інформаційний вісник Уряду: 650 ОТГ отримали від уряду 1,5 мільйони гектарів земель

Цьогоріч Уряд прийняв рішення передати об’єднаним територіальним громадам у власність державні землі сільськогосподарського призначення. Впродовж року 485 ОТГ отримали понад 950 тисяч гектарів, власником яких стала сільська/селищна рада. 22 грудня Уряд 2018 року виділив ще 500 тисяч гектарів. Таким чином 650 об’єднаних громад на сьогодні володіють вже 1,5 млн. гектарів земель сільськогосподарського призначення.

Відбулося позачергове засідання обласного опера¬тивного штабу з координації дій щодо попередження та ліквідації можливих надзвичайних ситуацій в осінньо – зимовий період 2018/2019 року

22 грудня 2018 року в студії селекторних нарад, під головуванням першого заступника голови обласної державної адміністрації Кальніченка В.І., відбулося позачергове засідання обласного опера­тивного штабу з координації дій щодо попередження та ліквідації можливих надзвичайних ситуацій в осінньо – зимовий період 2018/2019 року.