Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Серце до серця» запрошує до участі у міжнародній поїздці «Європейська єдність»

Міністерство культури України інформує, що з метою розвитку волонтерського руху, відвідування медичних, навчальних закладів, обговорення перспективи реалізації спільних міжнародних гуманітарних проектів, а також ознайомлення з культурною спадщиною європейських країн з 25 березня по 01 квітня 2019 року планується міжнародна культурно-освітня поїздка «Європейська єдність» до Польщі, Литви, Латвії, Естонії та Фінляндії  (орієнтовна програма поїздки додається). Організаторами поїздки є Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Серце до серця», Литовська громадська організація «Від серця до серця», Естонська громадська організація «Серце до серця».

З Різдвяною колядою співучий колектив викладачів Солобковецького ЗЗСО пройшлися по райдержадміністрації

Сьогодні, 08 січня 2019 року, колядники з Солобковецької об"єднаної територіальної громади  завітали до Ярмолинецької районної державної адміністрації аби привітати всіх із новорічно-різдвяними святами.

ТОМОС - ще один Акт проголошення незалежності України, - Петро Порошенко !!!

Петро Порошенко назвав отримання Томосу про автокефалію Православною церквою України – ще одним Актом проголошення незалежності держави. Про це Порошенко заявив у Стамбулі після офіційної церемонії надання Томосу про автокефалію Православної церкви України, повідомляє Еспресо.TV.

ВАРФОЛОМІЙ ПІДПИСАВ ТОМОС ДЛЯ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ В УКРАЇНІ

5 січня у Стамбулі відбулося підписання томоса про автокефалію Православної Церкви в Україні. Документ підписав вселенський патріарх Варфоломій у патріаршому храмі Святого Георгія на території Вселенського патріархату.

Солобковецька сільська рада щиро висловлює подяку і вітає переможців та призерів ІІ-го(районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін 2018-2019 н.р.

Як уникнути переохолодження??? Поради для населення Громади.

Щоб вберегтися від загального переохолодження та обмороження шкіри необхідно особливу увагу приділяти одягу. Він повинен бути теплим, зручним та легким. Взуття не повинно бути тісним. Необхідно ретельно висушувати промоклий одяг та взуття, інакше вони втратять свої тепло-ізолюючі властивості. Потрібно знати, що ступінь холодової травми залежить не лише від температури повітря, а й від вологості та сили вітру. Волога шкіра віддає тепло в чотири рази більше ніж суха і у вітряну погоду тіло втрачає тепло значно швидше ніж у безвітряну. Особливо схильні до відмороження люди, котрі страждають на варикозне розширення вен, із захворюваннями серцево-судинної системи, а також ті, хто перевтомлений (перевтома знижує опір організму до холоду) або в стані алкогольного сп’яніння.

До уваги суб’єктів декларування!

Повідомляємо Вам, що з 01 січня 2019 року розпочався черговий етап подання особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, щорічних декларацій за 2018 рік.