2018 рік став вагомим на здобутки у сфері спортивного життя громади

2018 рік став вагомим на здобутки у сфері спортивного життя громади: - В перше на території с. Солобківці відбулась важлива спортивна подія – турнір по міні-футболу, присвячений святкуванню 525 річниці с. Солобківці. У турнірі брали участь 6 команд із сусідніх сіл.

Під час робочої наради обговорили актуальні питання роботи райдержадміністрацій та ОТГ

18 січня в облдержадміністрації під головування заступника голови облдержадміністрації Світлани Павлишиної відбулася робоча нарада за участю представників районних державних адміністрацій та ОТГ області. Тема наради актуальні питання реалізації реформ децентралізації, освіти, медицини, захисту прав дітей-сиріт, тощо.

Солобковецька ОТГ перша в області стартувала із програмою підтримки... учнівських проектів з програмою "Юніор старт"

На старт! Увага!... Солобковецька ОТГ перша в області стартувала із програмою підтримки... учнівських проектів! Програма із символічною назвою "Юніор старт", як кажуть, пішла в маси, тобто, поміж учнів трьох шкіл громади у селах Стріхівці, Глушківці та Солобківці.

Увага! Правила поведінки на водних об’єктах під час святкування Водохреща

У зв’язку із святкуванням 18 січня водохресного Святвечора та 19 січня Водохрещення Господнього, яке передбачає церемонію освячення води на берегах річок, водоймищ, скупчення людей поблизу водних об’єктів та безпосередньо на кризі, купання людей в ополонках та у відкритих водоймах, зростає загроза загибелі людей на воді. Відповідальний за Цивільний захист населення на території Солобковецької об'єднаної територіальної громади Степанюк Ярослав Сергійович, нагадує правила безпечної поведінки на водоймах:

Відбувся схід села жителів Солобковець.

Сьогодні 17 січня 2019 року, у селі Солобківці відбувся схід села, у якому голова Солобковецької об'єднаної територіальної громади звітував про проведену роботу за 2018 рік. Також, на схід села були запрошені: голова Ярмолинецької районної державної адміністрації - Андрій Шутяк, начальник управління економічного розвитку, торгівлі, інфраструктури та туризму райдержадміністрації - Ірина Драгомерецька, заступник начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації - Станіслав Ковальчук та начальник відділу містобудування, архітектури житлово-комунального господарства та будівництва райдержадміністрації - Володимир Бобик.

Зимові канікули з користю для талановитої юної душі.

11 січня цього року викладачі та учні Солобковецької дитячої музичної школи відкривали для себе сучасне українське мистецтво в Хмельницькому обласному художньому музеї. Хмельницький обласний художній музей був заснований у 1986 р. Проте для відвідувачів його двері відчинилися лише через 6 років: стільки часу тривала реконструкція старовинного будинку, зведеного на початку ХХ століття для Проскурівського відділення Південно-Російського промислового банку. Отже, там де цікаво - там і МИ!