Стартувала благодійна акція “Ялинка бажань”

З 16 по 28 грудня на Хмельниччині вже 7-й рік поспіль, за ініціативи обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, проводиться благодійна акція «Ялинка бажань».

Майже 50 тисяч гривень для хворих діток зібрали під час обласного благодійного святкового ярмарку

Різдвяно-новорічний час є особливим і для дітей, і для дорослих. Наші маленькі жителі Хмельниччини в очікуванні новорічної казки, подарунків, гарних сюрпризів. Кожна дитина вірить в різдвяне чудо, чекає на особливу увагу і турботу від нас, дорослих.

А починалось все з ЯЛИНКИ!

А починалось все з ЯЛИНКИ!  На світлинах усі ті, хто не потрапив до кадру на святкуванні Миколая у с.Солобківцях, бо власне спільно й створював це прекрасне дійство для малечі. Ми дякуємо, вам добрі люди, за отой командний дух, за спільну працю та підтримку!!! Попереду у нас ще безліч цікавих проектів та святкувань. Будьмо ж разом і надалі і пам'ятаймо, що діти - це усе те головне у нашому житті, заради кого варто жити і працювати

Делегація з Ярмолинецького району разом з Солобковецькою ОТГ взяла участь в благодійній різдвяно-новорічній ярмарці

Сьогодні, 18 грудня 2018 року, напередодні Дня святого Миколая, делегація з Ярмолинецького району разом з Солобковецькою ОТГ взяла участь в благодійній різдвяно-новорічній ярмарці.

Не обійшов стороною святий Миколай і дітвору Солобковецької ОТГ. Гучними танцями та піснями зустрічали сьогодні святого Миколая у Солобківцях.  На святі веселилися всі і дорослі і діти. Дитячий гурт "Домісолька" та викладачі дитячої музичної школи подарували усім пісню " Ой, хто хто Миколая любить". Вразили своїми пісенними побажаннями й вчителі закладу загальної середньої освіти. Згуртовані та дружні вчителі вперше дарували свої пісні усім присутнім на святі Не обійшлося в цей день і без гостей. На свято до дітей завітала й заступник голови Хмельницької обласної державної адміністраціі Світлана Андріївна Павлишена. Гостя була приємно здивована талановитими солобківчанами. А чого тільки варті були поробки, які власноруч виготовили діти у "Майстерні Миколая"?! Серед них новорічні композиції, ялинкові прикраси та стінгазета, малюнки на святкову тематику. Діти з Миколаєм грали у розважальні ігри,відгадували цікаві загадки, співали та танцювали сучасних танців,розповідали віршів та частувались смачними варениками та гарячим чаєм. Незважаючи на морозець, усі на святі були веселими та активними, дитячі оченятка світились радістю та щастям.

Управлінням Держпраці у Хмельницькій області розпочато масштабну акцію: «Повідом про незадекларовану працю»

Управління Держпраці у Хмельницькій області спільно з Головним управлінням Пенсійного фонду України в області, Головним управлінням ДФС у Хмельницькій області, органами місцевого самоврядування розпочинає масштабну акцію «Повідом про незадекларовану працю».

Солобковецька громада святкує професійне свято, День працівника місцевого самоврядування в Україні

Сьогодні,07 грудня 2018 року, Солобковецька сільська рада об'єднана територіально громада провела святкову сесію в День працівника місцевого самоврядування. В цей день голова громади С.А.Когут ще раз презинтував досягнення громади та над чим ще потрібно працювати, привітав зі святом дипутатський корпус, старост, та всіх хто долучився до створення Солобковецької громади.

Є співпраця – є результат: Солобковецька громада плідно співпрацює з інвесторами

Агрохолдинг «Мрія» на землях села Солобківці працює вже тривалий проміжок часу. Чималу увагу аграрії приділяють для вирішення нагальних проблем населеного пункту. Об`єднана громада у Солоюківцях створена відносно недавно, тому постійно співпрацюємо з інвесторами. Агрохолдинг “Мрія” зокрема, підтримує оновлення освітніх закладів фінансуючи там оздоблювальні і ремонтні матеріали, заміну вікон. Директор школи Наталія Ткачук розповідає, що інвестори завжди йдуть назустріч і розуміють усі потреби. Недавно закупили 300 квадратних метрів лінолеуму, оновили приміщення шкільної їдальні, оновили підлогу, замінили сантехніку і поставили плитку. 180 тисяч гривень витратили на закупівлю необхідних матеріалів, оргтехніки тощо. Окрім підтримки соціальних закладів, агрохолдинг вчасно здійснює оплату пайовикам.